Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hullik a szőre?

Miért hullik a szőre?

Figyelt kérdés
Van egy két éves anyacicám. Most három hetes a kicsinye, és észrevettem,hogy az anya szőre kihullott a hátsó lábai belsején és a farka tövénél. Kicsit furán veszi a levegőt is néha. Sajnos eddig nem tudtam orvoshoz vinni, mert a rendelés a munkaidőmmel esett egybe, de a héten elviszem. Addig is kíváncsi lennék,hogy Ti mit gondoltok, mi lehet a baj? A kicsi is elkaphatja, bár észrevettem, hogy kicsit folyik az orra. Remélem nem lesz baj.
2009. jún. 7. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

A mama legyengült szervezetén előjöhetett egy allergia. Általában attól hullik így a szőre. A doki magd megnézi milyen allaergia.

A kicsik orrfolyása zűrösebb. Oltott az anya? Mert ha nem akkor a kicsik elkapták a macskanáthát. Mivel az halálos is lehet vidd őket is dokihoz.

És utána ivartalanítasd a mama cicádat, hogy ne forduljon többet elő, hogy ellik.

2009. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, ivartalaníttatni fogom, egyszer már kérdeztem is ezzel kapcsolatban, ugyanis az orvos azt mondta nekem, hogy meg kell várni, hogy szüljön. Jól félrevezettek. De a kicsinye egy nagyon édi fiú és neki is jó helye lesz nálunk, és és sem fog már szaporodni.

Köszi a választ.

Ha valaki tud még valamit, akkor írjon légyszíves!!!

2009. jún. 7. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
...olyan szó nincs hogy hullik....
2009. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző. Akkor talán vedd át légyszives az álikes igék ragozását.
2009. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Kedves...olyan szó nincs hogy hullik.... válaszadó!


Érdekes, hogy te ezt a szót még nem hallottad. Bár ez adódhat abból, hogy más műveltségűek vagyunk. Segítség képpen legalább keress rá a neten, és meglátod, hogy milyen sok versben szerepel......

Mindemellett megjegyzem, hogy magyartanár vagyok, és én használom ez a szerinted nem létező szót.

Azt azonban még mindig nem értem, hogy egy állatokhoz kapcsolódó kérdésre miért kell ilyen választ írni. Gondolhatod, hogy azért tettem fel a kérdést, mert aggódom a cicám miatt, nem pedig azért, hogy mély nyelvészeti problémákról vitatkozzam valakivel így ismeretlenül.

Üdv: egy három diplomával rendelkező feleség


Azoknak, akik hasznos válaszokat adtak, és megvédtek nagyon köszönöm.

2009. jún. 7. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!