Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyukacicánk elvitte egyhónapo...

Anyukacicánk elvitte egyhónapos kicsinyeit. Mire számíthatunk ezután?

Figyelt kérdés
A picúrok kíváncsiskodni kezdtek, rendszeresített helyük volt a garázsban, ahonnan az utóbbi néhány napban már kiszaladgáltak. Észrevettük, hogy az anyuka azonnal felkapta őket, és cibálta vissza a garázsba, amint észrevette, hogy valamelyik kikóborolt az udvarra. Tegnapra lelépett 3 cicával, egy maradt itt, de megállás nélkül sírt, ezért úgy döntöttünk, hagyjuk, hogy az anyja azt csináljon vele, amit akar; őt is elvitte. Mit érdemes ilyen helyzetben tenni? Várjunk?
2009. jún. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Majd vissza hozza, ha egy kicsit megnőttek.
2009. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan bízzátok csak az anyacicára a kicsiket. Én inkább nem avatkoznék bele a helyedben, mégiscsak az ő kicsinyei. Valószínűleg nem látta túl biztonságosnak a helyet, esetleg nagy volt a sürgés-forgás és egy nyugisabb vackot keresett, ahonnana a kicsik is kevésbé tudnak elkóborolni. Szerintem természetes, ha az anya elköltözteti a kicsiket, régen nálunk is voltak nagy "költözködések" :)
2009. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!