Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallottam valahol (lehet,...

Hallottam valahol (lehet, hogy butaság), hogy a vörös macskák mindig kandúrok. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%

Nem, a mi Mircink vörös volt, és jópár kiscica mamája...

És minden alomban volt legalább egy tiszta vörös cica, de nem mind volt kandúr!

2009. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
nekem is van egy vörös cicám és lány :)
2009. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak annyira igaz,mint amennyire szőkék csak nőben vannak ....
2009. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jó felé keresed:) A vörös színt az X kromoszómán lévő gén határozza meg, én úgy tudom, ezen az oldalon is kitárgyaltuk pár hónapja, hogy a teknőctarka (vörös-fekete foltos) cicák csak nőstények lehetnek, vörös viszont ahogy az előttem válaszoló írja, már fiú- és lánycica is lehet.
2009. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, én is ezt hallottam. de ezek szerint akkor tévedés.
2009. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig kandúrok, csak 3:1 arányban. Tehát ugyanúgy lehet vörös egy lány cica is, csak kevesebb az esély rá. Barátnőmnek is volt egy teljesen vörös perzsa lánycicája, nekem meg egy teknőctarka van most.
2009. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Neem, nekem is volt vörös lány cicám. Én olyat hallottam, hogy három színű csak nőstény lehet, nem is volt soha háromszínű kandúrom, de pár hónapja megszületett a csoda :):) Nem tudom tényleg csoda-e vagy csak félre vagyok informálva :)
2009. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló!:)

hát ez "csoda" ha úgy vesszük.:D én úgy hallottam, hogy ezek az egyedek hibás kromoszómákkal (génekkel) születtek szóval nem szaporithatók.

2009. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi leszek, a szomszéd néni is állítja, hogy van 3 színű kandúrja és attól vannak a kismacskák, namajd holnap megnézem és megírom, ha van akkor tényleg csak attól lehet a kiscica, nagyon érdekel, hogy tényleg hiba-e ez, vagy csak puszta ritkaság :)
2009. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez szörnyű vicces, sose hallottam még :))) Nekem elég sok vörös cicám volt eddig, és volt köztük lány, igaz, sokkal több fiú, de szerintem azért, mert azt próbáltunk szerezni...
2009. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!