Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2012. 02.28-án azaz mai napon...

Problem!!! kérdése:

2012. 02.28-án azaz mai napon a macském meghalt. Mire újraéledt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 17:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2012.02.28-án azaz a mai napon történt és számomra érthetetlen. Van egy család kedvence ami ugyebár egy macska. Szóval az történt ma hoyg haverom játszot a macskával, és amikor rá hagyták a macsek"Alfi" odafeküdt mellém, és ez után a haverom azt vette észre hogy nem lélegzik (körülbelül 10 sec telt el mikor lefeküdt mellém) mire én csak hülyülsz . Aztán azt mondja nem is mozog és én megnéztem. Elsőnek nem tudtam mire véljem Talán csak játszik? Tetsz halott? De nem a macskák nem hülyülnek ilyennel. Megmozgattam és a macska tényleg nem élt . Felemeltem a mancsát fejét és erőtlenül az ágyra hupant. Ijedtembe nem tudtam mit csinálni mint hoyg nyomkodtam a hasát és elkezdtem pofozgatni mert már éreztem hoyg halott és hát ha észhez tér (nem vagyok orvos és még az elsősegéjt sem tudom) Alfi meg sem moccant. Elkeztem megint "pumpálni a hasát" és amikor levegőt akartam fújni a száján keresztül a tüdejébe magához tért és mint akinek semmi baja nem történt volna. (100% ra bíztos vagyok benne hoyg halott volt mert már a szemem láttára meghalt 1x az egyik család kedvence) :S Nem tudom mi történhetet. (elájult? Vagy vagy mi történhetet? :S Kérlek segítsetek hoyg ha még 1x előfordulna tudjam mit kell csinálni:S
2012. febr. 28. 17:51
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsesz de csak így tudtam elküldeni az egészet hoyg megértsétek:S
2012. febr. 28. 17:51
 3/13 borcsi02 ***** válasza:
Érdekes...:(Személy szerint nem tudok ebben tanácsot adni,de ilyen esetben én mindenképpen megkérdezném az állatorvost,akihez jártok.Lehet hogy valami nagyon nincs rendben a cicával..
2012. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A macskáknak 9 életük van, nem tudtad?
2012. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyenrol még én sem hallottam! :S

Szerintem is az orvos lenne a legjobb otlet! És hány éves a cica?

2012. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lizi 40 ***** válasza:
67%
Ez, túl eklektikus. Állatdoki és "ly"-ok!
2012. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ALfi még csak oylan 2-3 éves lehet.pár hónapos kora óta van nálunk.De De tudtam hoyg 9 életük van de ilyennel még nem találkoztam..ORvoshoz meg nem vittem mert mi úgy vagyunk veleh hoyg adig egészséges egy állat amig orvos nem nyúl hozzá....21 éves vagyok és mindig is volt macskánk kutyánk és csak 1-t vittünk edig állatorvoshoz mert eltöröt a hátsó lába szegénynek..Van máe egy 11 éves kutyánk akik keverék és még soha semmilyen oltást nem kapott, és még is egészséges.És még mindig él és virul
2012. febr. 29. 08:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a lakásban tartott sziámim is szokta ezt csinálni. Ilyenkor nagyon mélyen alszanak. Párszor már én is megijjedtem, és azt hittem már nem él. De ha ilyenkor meghallgatod a szívét, akkor kiderül h csak alszik. Csak ők ilyen mélyen el tudnak aludni. Volt h nagyon sokáig kellett "ráznom" h magához térjen. De utána meg nyújtózkodott egy nagyot és folytatta az alvást.

Az enyém néha álmodni is szokott ilyenkor és mindenféléket csinál: mozgatja a bajszát-fülét, csámcsog, a lábait emelgeti.

2012. febr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak mélyen aludt.

De off: pl a kutyát csak 1-szer látta állatorvos, mikor eltört a lába? oltást ti adtátok be neki vagy mi? Meg nekem kinti benti macskám van, pár hónapja fogadtuk be, és már ő is 3 oltást kapott, meg féreghajtás meg ilyenek! és persze nem azért kapta mert valami baja volt..

2012. febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valóban létezik egy idegbetegség a macskáknál mely a leírt tűnetekkel jár,egyébként elsősegélyhez legalább három személy szükséges.
2012. febr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!