Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az tényleg beteges, ha egy...

Az tényleg beteges, ha egy felnőtt férfi imádja a macskákat?

Figyelt kérdés
Négy cicánk van, nagyon szeretem őket a haverjaim meg rajtam röhögnek, poénkodnak, hogy jönnek macskát vágni meg egyebek. (még közönségesebb dolgokat képzeljetek el)
2009. jún. 7. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne beteges ? ne vedd komolyan ezeket a hülyeségeket,csak viccelnek. Szerintem egy férfi is szerethet állatokat úgy,mint egy nő.
2009. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Az én férjem is imádja a macsekokat, szerintem nincs ebbe semmi fura. Nekem több olyan pasi ismerősöm van, aki imádja a cicáikat. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Az állatokhoz való kötődés kórtól és nemtől független. (Csak zárójelbe jegyzem meg, én nem is álltam volna szóba olyan pasival, aki nem tudja tiszta szívből szeretni az állatokat)
2009. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem beteges, az állatok szeretete inkább dícséretre méltó. A páromnak tegnap reggel gázolták halálra a cicáját, és 50 éves férfi létére sírt, mint egy gyerek, még velem sem akart azóta találkozni, enni sem tudott, pedig azért nem volt kimondottan macska-imádó.
2009. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem beteges egyáltalán, hol van előírva hogy csak a nők szerethetik a macskákat? Az én barátomnak is van macskája, és imádja.:) Mellesleg volt egy kedves ismerősöm aki azt mondta, ha egy férfi szereti a cicákat akkor a nőkkel is jól boldogul:p
2009. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem beteges.

A haverjaid meg csak ugratnak.

Egy idő után biztos leszállnak a témáról.

2009. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy beteges. Az én apukám is majd megőrül a macskánkért. A haverjaid csak poénkodnak, mert nem hétköznapi. Amúgy akkor lenne beteges, ha ezért elhanyagolnád a családodat, barátaidat. De amíg ez a veszély nem fenyeget, addig szeresd a macskáidat nyugodtan.
2009. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De jó ezeket a válaszokat olvasni! :))

Köszi mindenkinek, azt hittem kiröhögtök!

2009. jún. 7. 20:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem beteges! apukám 41 éves és imádja a cicákat! :D szerintem tök aranyos:)
2009. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
dehogy beteges! sőt! az csak jó ha egy férfi szereti az állatokat. ;)
2009. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Nem beteges, csak a haverjaid kicsit maradiak, ennyi. Az én párom fiamnak szólítja a macskát, lányomnak a kutyát. Imádja őket, tényleg úgy bánik velük, mint ha a gyerekeink lennének. Hetente két napot van pesten, és mindig hoz nekik haza valami finomságot! Volt olyan, hogy nekem nem hozott, csak a gyerekeknek. Szóvá is tettem. Azóta már csak néha felejti el, hogy én is létezem nem csak a fiunk meg a lányunk.
2009. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!