Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell kaparófa a kinti macskákn...

Kell kaparófa a kinti macskáknak? Egy kezdő felszerelés miből áll? Havonta mit kell venni? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

nekem kinti a cicám és fára mászik, meg használja is a fatörzseket kaparni(azért csinálják amúgy, mert így is szagnyomokat hagynak ott,ahol kaparnak) sZóbal ha kint, akkor nem feltétlenül szükséges


Ami kell: jó miőségű kaja: acana, orijen, én ezeket javaslom, de ha whiskast vagy hasonlót veszel neki, akkor 2naponta friss hús, mert a "marketing-tápokban" kb 4%hús van...Víz, és ezeknek porcelán vagy rozsdamentes fém tálka.

Játékok( labda, egér, ilyesmik)

Biztonsági-csatos nyakörv, ami ha lehet fényvisszaverős, de legalábbis nem túl vastag, hogy ne legyen kényelmetlen neki. Azért kell biztonsági csatos, mert nagyobb nyomásra a csat magától szétpattan, vagyis, ha felakad a cica, akkor nem megfullad, hanem leesik a nyakörve. (nyakörv persze nem feltétlenül szükséges)

Ha hosszabb szőrű, akkor macskafésű.

Alom, ha épp bent marad éjszakára, és nem akarsz pisifoltot a szőnyegen.

Bolha elleni spot-on tavasztól őszig.

Legalább veszettség elleni oltás, de inkább macskanátha ellen és fertőző bélgyulladás ellen is...

2009. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Az én macskáim kint vannak,és sosem vettem nekik kaparófát.ott van nekik a fatörzs,annál jobb kaparófára nincs szükségük.:)
2009. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!