Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kerületi állatorvos ingyenes?

A kerületi állatorvos ingyenes?

Figyelt kérdés
A macskám véreset pisil. Első macska, befogadott, meghalt a gazdája. Egy hete van nálam. Elég öreg (7-8 év). Nekem a befogadás is komoly anyagi megterhelés volt, és most jött ez a betegség. Kinéztem netem a XIII. kerületi állatorvosi rendelőt. Ez lenne hozzánk a legközelebb, és mivel kerületi reménykedek, hogy kb. olyan mint egy sztk. Jó persze gondolom, hogy azért tök ingyen nem lehet, hiszen a macskám nem fizet tb-t, de azért olcsóbb mint a magánrendelők? Kb. milyen vizsgálati díjra számísak? Eléggé be vagyok parázva. Köszi a válaszokat.
2012. febr. 28. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik állatorvos sem ingyenes. Az, hogy XIII. kerületi állatorvosi rendelő, valószínűleg csak a rendelő neve, és ugyanúgy magánrendelő. Lehetne akár Buksi-Morzsi akármi rendelő is a neve... szóval nem valószínű, hogy olyan nagyon olcsóbb lenne a többitől, ha egyáltalán az. Ha nincs most pénzed, beszéld meg az állatorvossal, hogy hogy adjon részletfizetési lehetőséget. A normálisabbja nem fog emiatt elhajtani és szenvedni hagyni a macskát.
2012. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezen most nem tudtam,hogy sírjak-e vagy nevessek....
2012. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem lesz olcsó,lehet hogy katéterezni kell, röntgen vagy ultrahang vizsgálat plusz biokémia,meg kell változtani a kajáját stb stb.
2012. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7-8 éves nem öreg, az én macskáim 16 és 19 évesek és fittek, egészségesek.

minden rendelő magánrendelő

2012. febr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendelő sem ingyenes. A cicád viszont valószínűleg húgyköves, úgyhogy kénytelen leszel fizetni, ha nem akarod hogy meghaljon, nem is keveset..
2012. febr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az pisi, és nem csak tüzel?
2012. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú a cica és ivartalanított. Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 1. 00:23
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyszer az utcáról befogadtam egy cicát, sántított az egyik lábára, rögtön el is vittem dokihoz. A doki kérdezte h mi történt vele, én meg mondtam neki, h egy kóbor cica, de szeretném megtartani, szóval nem tom mi lehet a lábával. A doki tök rendes volt, mivel szintén rengeteget kellett volna fizetnem a cica egészségéért felajánlotta, hogy álljuk felesbe a költségeket...
2012. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!