Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha regisztráltam a whiskas.hu-...

Ha regisztráltam a whiskas.hu-n akkor minden esetben küldenek ilyen macskaeledel mintát?

Figyelt kérdés
Nem írták, hogy küldenek termékmintát, és nem enged 3 cicánál többet regisztrálni. Én rontottam el valamit? Ha valaki tud segíteni írjon légyszi! Köszönöm előre is!
2009. jún. 7. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
a whiskas az egyik legrosszab macskakaja..
2009. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ízlések és pofonok, nálam a kicsik csak a whiskas juniort eszik meg, meg az állatorvosomtól kaptam cicatápot, külön kismacskáknak, azt is megeszik, de a whiskas juniornak nincs párja. Te tudod esetleg a választ?
2009. jún. 7. 21:35
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
igen,mivel a whiskasba olyan anyagot tezsnek,ami rászoktaja a macskát erre a tápfajtára,pont minta drogoknáll..egy Acana száraztáppal hasonlítsd már össze..az egyikben (acana) 60%hús van8színhús9 a másikban csontdarálék,vér az is kb. tizenx százalék..
2009. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem úgyis ki fog derülni hogy küldik vagy sem, csak türelem. Én is regeltem nem rég, aztán reménykedek hogy kapok valamit, van 5 macskám, jól jönne nekik.
2009. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem küldtek egy csomó csomagot már! Felnőttből is.


Egyébként én kipróbáltam az acanát, és a macskáim (se a kutyáim) nem néztek rá. Szóval valaki ezt szereti, valaki azt.

2009. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
a z ízfokozók miatt szertik,mint már írtam..ne zavarjon,hogy alig van benne hús,az is csont..elvileg a macska húsevő..ha nem kap mást meg fogja enni az Acanát,nem hal éhen táp mellet..
2009. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Én más kajákat is adok nekik, és színhúst is kapnak,szóval nem hiányzik nekik. Ha az ízlik nekik,én azt adom.


Egyébként nem mindenki teheti meg,hogy 10ezrekért vegyen kaját.

2009. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: És neked írtak bármit, hogy mikor küldik? Nekem még sehol semmi. A cicáim pedig esznek húst is, csirkefejet, nyakat és farhátat.
2009. jún. 7. 22:26
 9/15 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne pontozzátok le a válaszadóimat, különösen azokat ne, akik értelmes választ adtak..köszönöm!
2009. jún. 7. 22:50
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Én regeltem ezer éve, akkor semmit sem küldtek. Viszont egyszer meg küldtek anyukámnak, aki egy újság sarkából vágta ki a visszaküldendő kupont. Szóval nem biztos, hogy a regisztrációdért küldeni fognak.

Egyébként, az én macskám evett whiskast is és érdekes nem lett függő, már rá sem néz. A Tescostól a Royal Canining kapott ő mindent, de cáfolnám azt, hogy megfogja enni. Nem eszi meg. Egyszer próbáltam ki, mert ugye azt mondják az a jó a macskának és megfogja enni, így nem adtam neki másfélét. Ekkor még csak el sem volt kényeztetve. Két teljes napig nem evett, mert nem akart olyat enni. (Nem ugyanaz az adag volt neki kint, mindig lecseréltem frissre, de ugyanabból a fajtából.) Jelenleg ott tartunk, hogy a sima, főtt krumpliért sikít, mint akit nyúztak, de semmiféle konzervet, vagy száraztápot sem hajlandó enni, csak minimális mennyiséget. Inkább etetném whiskassal, ha abból rendesen eszik, mint az Acana rohadjon ott neki, és vagy ne egyen belőle, vagy tényleg két falatot, aztán bámuljon rám, hogy éhes.

És pénz nem számít.

2009. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!