Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja,2 hétig egyedül?

Bibi05 kérdése:

Nem lesz baja,2 hétig egyedül?

Figyelt kérdés
2 hétre elutazunk és unokatesók fognak addig a cicára vigyázni,nem lesz baja ugye?Maggammal nem tudom vinni az állatmenhelyben meg nem bízok.Volt már így valaki?
2009. jún. 8. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz semmi baja a cicádnak! :) Ha megbízhatóak az unokatestvéreid akkor nem lesz semmi gond!! Nyugi! :)
2009. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki elutazik, általában panzióban szokta hagyni. Ha viszont van olyan ismerősöd aki megbízható ilyen téren, én is inkább javaslom hogy rá bízd, mert olcsóbban is jössz ki, meg a cica is ismeri őt. Ne vedd ezt természetesnek, szerintem ha hazajöttél adj neki valamennyi pénzt, vagy amit szeret, jelezve hogy hálás vagy amiért segített és számíthattál rá. Így később ha előfordul ilyen, nagyobb kedvvel vállalkozik ilyen feladatra. Azért adj majd meg unokatestvérednek elérhetőséget amin tud szólni ha baj van, ill. a cica állatorvosa számát, és jó ha van kéznél egy non-stop állatorvosi rendelő száma is. Így biztonságban tudhatod az állatod, te pedig nyugodtan pihenhetsz.
2009. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Igen megbízhetóak a vőlegényemunokatestvérei csak annyi a probléma hogy még nem volt állatuk és nem tudom hogy el tudják-e látni.Másra nem számíthatok itt külföldön, remélem nemlesz semm gond.Igen kapnak majd valamit nemakaromkihasználni őket.Köszi még egyszer

2009. jún. 8. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Mi rengeteget utazunk, és legtöbbször nem tudjuk vinni a cicánkat. Ilyenkor mindig megkérünk valakit, hogy két-háromnaponta menjen fel hozzánk, és lássa el a cicát. Végülis nem nagy cucc, kitakarítani az almot, adni neki enni, meg eldobni néhányszor a szőregeret. Szóval ehhez nem kell igazából hozzáértés, csak az, hogy szeresse az állatokat. Soha nem volt még baja az én macskámnak, pedig már 5 éve évente 3-4-szer itthon kell hagynunk.

2009. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönömjó ezt hallani hogy elég csak 3 naponta én azt hittem hogy megőrül hogy nemlát de akkor ezek szerint nem,remélem nálunk is így lesz,most hagyjuk először "egyedül"
2009. jún. 8. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ismerős jár a cicához, az sokkal jobb megoldás, mint a panzió, mert legalább a megszokott környzetében maradhat. Ha az ismerősnek nincs még tapasztalata, akkor utazás előtt menjen el párszor hozzátok ismerkedni a tennivalókkal és a cicával, hogy ő is ismerje. Egy cica azért szerintem eléggé unatkozni fog egyedül+félni éjszaka. A három naponta látogatás szerintem nagyon durva, pláne, ha tök egyedül van. Legalább naponta kapjon enni és legyen kialmozva. Nálunk 1 nap "nemalmozás" után kezdődik az ide-oda pisilés-kakilás, ami tök érthető. Ráadásul elég büntetés neki, hogy egyedül lesz, nem kell súlyosbítani 3 napos éheztetéssel.
2009. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, én is hasonló problémával küszködtem. Nekem is nagy dilemma volt, hogy hová tegyem a kiscicát, amíg mi külföldre utazunk. De éppen a gyakorikerdesek.hu-n győztek meg arról, hogy ne aggódjak. :) Szerintem is jó megoldás, ha a rokonaid vigyáznak rá. Nekem a barátnőm fogja babusgatni azalatt az 1 hét alatt. Nam lesz semmi gond, ne izgulj!
2009. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nagyon aranyosak vagytok:)
2009. jún. 11. 13:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem éheztetném a cicám csak arra írtamhogy nállukha 3 napot kibír a cica akkor az enyémis kibírja a 2 hetet úgy hogy minden nap jönhozzá valaki.Nemkell rögtön a torkomnak ugrani imádom a cicámés nem engedném ezt.
2009. jún. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!