Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskának nem egy egyszer...

Ha a macskának nem egy egyszerre tudom beadni a féregtelenítőt, nem változik a hatása?

Figyelt kérdés
Kicsit összetörtem a tablettát, mert tudom, hogy kiköpné még akkor is ha bele nyomom valami falatba. Bekevertem konzerv eledellel, de a mocsok így is észre vette, hogy valami nem stimmel, ezért immel-ámmal evett belőle. gondoltam később, ha elfelejti az élményt, még este elé rakom.
2012. márc. 1. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem fog változni egyáltalán :) Nem hinném hogy befolyásolná hat majd nála mindenképpen!!
2012. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem probléma, nyugodtan. az a lényeg, hogy megegye előbb-utóbb azt a gyógyszert. :D


de a pro-tipp az, hogy megfogod a tarkóbőrét, hátrahúzod a fejét, majd a hüvelykujjaddal lenyomod a torkán a tablettát. csak óvatosan, de egy mozdulattal, nagyon határozottan. aztán összeszorítod a felszabadult kezeddel a pofáját, megvárod, amíg kettőt(!) nyel. (kamuznak a nyeléssel, hehe.)

aztán alapos simogatás, ajándékkaja, miegyéb. :D


tudom, hogy drasztikus módszernek tűnik, de ha kézhez szokott cicád van, meg tudod fogni, ez a legegyszerűbb.

2012. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a következőnél a drasztikusabbik módszert leszek kénytelen választani. Hamar túl lesz rajta, majd elfelejti. Okosak ezek a macskák, nem lehet őket átverni. ha már nem úgy adod neki a kaját, ahogy szoktad, más a szertartás, már gyanút fognak.
2012. márc. 1. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2.-hez még annyit: simítsd meg a torkát, fixre nyelni fog :)
2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
No. bevált az a bizonyos "drasztikus" módszer, ami nem is volt olyan vészes. Legalább is nem láttam rajta, hogy annyira kellemetlen lett volna neki. Utána egyből ment a kajás edényéhez kaját kérni. :-)
2012. márc. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!