Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esélyük a macskakiállításo...

Van esélyük a macskakiállításon? (kép)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Bocs ha rosszak a kèpek! Jobbat nem tok felrakni!


2012. márc. 1. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Macskakiállításon általában fajtatiszta macskák vannak. Ők azok ?

Amúgy tündéri az első. :)

2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házimacska kategóriában is lehet indulni.


Elviheted őket, házicicus standardjét nem ismere, szóval véleményt nem tudok mondani.. :)

De arra készülj fel, hogy a nevezési díj macskánként 10ezer, nem beszélve a ketrec díszítéséről, útiköltségről, macska felkészítéséről.

2012. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,már voltunk csak velük nem. Házimacskának egy nap 4000ft ,mi 2 napra megyünk.
2012. márc. 1. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindent megtalálsz. Nem a kinézetükön múlik ..

2012. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak megbántani, mert minden cica szép és egyedi de ezek a cicák teljesen mezei, átlagos külsejű házicicák, amilyenből minden háznál van. Ez nem baj, nekem is sima házimacskáim vannak, de szerintem kiállításra vinni nem igazán érdemes őket, csak költséged és problémád lenne belőle, és a sikernek nagyon minimális az esélye.
2012. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!