Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot használtok?...

Milyen macskaalmot használtok? Érződik a pisi szaga a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
En a legolcsobb fajtat hasznalom mivel csak arra telik. Ez ilyen barna szinu es naponta kell cserelni. De igy sosem budös legalabb.
2009. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hagyományost és szilikagélest fele-fele arányban keverve. A szilikagéles ugyan drága, de nagyon erős nedvesség-és szagelszívó, így ritkán kell cserélni.
2009. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi is a szilikálosat használjuk,én pl.900 forintért veszem,és 2 hétig is simán "elvan",csak a kakit szoktam kiszedni belőle.
2009. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fenyőillatú cicaalmot használtam, ami ha a cica elvégzi benne a dolgát,fenyő illatot áraszt. Nem kellemetlen,nem erős illatú, de a nedvességet és a szagot jól megköti. 600ft-ért vettem az 5 kilósat.
2009. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bio Kat's csomósodó macskaalomot általában, de ha olcsóbbat veszek akkor sincs pisiszag soha! Ivartalanítva van??? Nem jelöl véletlenül, és azt érzed? Lányok is jelölnek.
2009. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a Rossmann saját márkását, messze legjobban az vált be, különösen ár-érték arányban. A füriben van az alom, de ott is csak nagyon ritkán érződik bármi, pl. télen, ha fűtünk, minden ablak zárva, és jó sokat pisil aznap :)
2009. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi sima homokot használunk, két macska van a házban, és egyáltalán nincs pisiszag. Hetente cseréljük, nekünk bevált.
2009. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Fressnapf-ban veszem az almot. A neve sajnos mort nem ugrik be, de egy fehér cica van rajta, és a háttér rózsaszínes-lilás (könnyen fel lehet ismerni). Nem a legolcsóbb, de hosszabb távon megtérül! A nedvességet egyből magába szívja, kicsit megszilárdul az a rész , "összecsomósodik" - tehát a kis lapátkával könnyen és egyszerűen ki lehet emelni. Így nem kell az egészet cserélni... Én 20L-es kiszerelésben veszem, és nyagon sokáig kitart. Ja, én NO szag! :)
2009. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!