Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális? El fog múlni?

Ez normális? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Ma ivartalaníttattam a cicámat, de mióta hazajöttünk morog, fújtat, ha a közelébe akarok menni. Fáj neki a seb, vagy "haragszik" rám? Ez el fog múlni? Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 2. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor kificamodott a lába akkor az enyém is hisztis volt. lehet félti magát a fájdalom miatt. nem hallottam még olyat hogy haragudnának:)
2012. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még az alató hatása miatt zavart.
2012. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 borcsi02 ***** válasza:

Nálunk is elég fura volt,műtét után teljesen fel volt pörögve,rohangált,ugrált a kanapéról(már nekem fájt..),boxolt minket,stb..El sem akartam hinni,hogy altatás után ilyen hiperaktív,aztán estére végül kidőlt szegényke.:)

Biztos rosszul érintette az egész procedúra a cicádat,a környezetváltás,de biztosan elmúlik,jól kialussza magát,és holnapra megnyugszik,azután pár nap,és megint a régi lesz,vagy még huncutabb:)

2012. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg védtelennek érzi magát ..

Sokat kell ilyenkor babusgatni, mert nagyon megviseli őket, és pontosan jól tudják, hogy mi történt épp velük.

2012. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sd man válasza:
Sztem ha neked is kiivennék a heréidet te se lennél valami boldog egy idejig :DD
2012. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves sd man!

Bocsánat, nem említettem meg, hogy a cicám is lány, és én is lány vagyok, tehát herékről itt szó sincs. De köszönöm válaszodat, nagyon hasznos információt tudtam meg tőled.


Egyébként már rég nem morog a cicám, már aznap "megbékélt" :)De köszönöm a többi kommentelő válaszát :)

2012. márc. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!