Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is "kézzel" eszik?

Borcsi02 kérdése:

A ti cicátok is "kézzel" eszik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem életbe vágó kérdés,de érdekelne,hogy nálatok előfordul-e,amit mostanában tapasztalok..

Mindkét cicám kizárólag úgy eszeget egy-két hónapja,hogy kiveszik manccsal a húsdarabkákat a tányérjukból és egyből a szájukhoz emelik,le sem teszik a földre..Olyan cukik.:)


2012. márc. 2. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk csak akisebbik cica csinálja ezt, de szinte minden alkalommal amikor nem túl éseh ahhoz hogy falja amit elé tettem.. :) Szerintem is cuki.

Viszont a 2 éves lány cicám sose csinált ilyet..

2012. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
maximum lábbal, vagy a mancsaival. "kézzel" sosem. :D
2012. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam az egyik eszik úgy, de már csak akkor, ha jóllakott és még kicsit "nasizik".
2012. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:) Pedig már reménykedtem,hogy sikerült ilyen kis úriembereket faragni belőlük:)

Viccet félretéve,leesett az állam,mikor megláttam:)

2012. márc. 2. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekemis csinálta az egyik macskám, de ő úgy, hogy 9en voltak, és sose fért mindegyik egyszerre a tálhoz, így belenyúlt, és úgy ette a kaját..:D
2012. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen,lehet,hogy nem férnek oda egyszerre mindketten,és ezért így oldották meg:)

Emellett a kedvencem,amikor éjszaka műsorszünet alatt nem is tudom melyik csatornán,akváriumban úszkálnak halak,és ők felágaskodnak,végig kapdossák a képernyőt és aztán belesnek a tévé mellé és mögé,keresik a halakat,amik kiúsznak a képből.

Amikor még tüzelt a cicám,ezzel olyan jól le tudott nyugodni:)

2012. márc. 2. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám inni szokott úgy.Belemártja a lábát a tálkájába,majd kiemelve arról nyalja le a vizet!Utána persze összemászkálja a követ, de nem baj,akkor is egy cuki-muki...
2012. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze,hogy cuki-mukik:)Imádnivalóak!:)
2012. márc. 2. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen cicám : ) De csak akkor eszik így, ha nem fér a tálhoz (5-en vannak). Ha nagyon szemtelen kedvében van, kihúzza a többiek elől a tálat a mancsával :D
2012. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 3. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!