Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeret már a cicám?

Miért nem szeret már a cicám?

Figyelt kérdés

pár hete/hónapja úgy érzem, hogy már nem szeret engem annyira. nem hagyja, hogy simogassam, kényeztessem, nem ragaszkodik hozzám annyira, nem jön be hozzám a szobámba.

régebben szinte követett mindig, mintha barátságosabb lett volna.

igaz, csak hétvégente vagyok vele, de ez eddig is így volt, kivéve nyáron.

egyébként kb 1,5 éves ivartalanított nőstény.


2012. márc. 3. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ZAVARODOTT. Mivel most lenne az első tüzelése. És ha csak elkötötték a vezetékjét akkor az is van. Csak érik a cica. 1-2 hónap mulva a régi lessz csak ha nem szeretné ne nyúzd!
2012. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem ez lenne az első tüzelése, volt neki egy, utána lett ivartalanítva.

és mivel nőstény, ezért nem "elköttették", kivették a méhét és a petefészkeit is.

2012. márc. 3. 12:04
 3/3 -Evetke- ***** válasza:
Időnként nekem is ilyen. időszakonként jön és szeretetre éhes, máskor meg inkább a maga útját járja, olyankor alig látom. Én is jobban szeretem azt az időszakot, amikor jobban igényli a társaságom :)
2012. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!