Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon összeszoknak?

Vajon összeszoknak?

Figyelt kérdés
Van egy 2 év körüli ivartalanított kandúrunk(pontos korát nem tudni , mert találtuk). Ő a szemünk fénye. Lakásban éltünk eddig de most egy ideje házba költöztünk és sezretnénk ugye kutyát is. Van is egy kutyám, akit eddig a szüleimnél tartottam , ő is talált kutyus, de idős már, viszont nagyon jámbor, macskákhoz sozkott. Visoznbt az én macskám minden idegen macskára kutyára fúj. Nem egy barátkozós ilyen szempontból. Van esélyem őket összehozni?A macsek amugy benn él de kijárkál, a kutyus meg kinn lenne, ő nagy kutya, jó adag bundával.Tapasztalatokat várok
2012. márc. 3. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a macska kinti benti a kutya pedig csak kinti akkor szerintem semmi baj nem lesz, nem igazán fogják zavarni egymást. Ha nem jönnek ki egymással, majd elkerülik egymást:D Nekem is volt olyan cicám aki nem szerette a kutyát, sőt a kutya se a macskát:D és nagyon jól kijönnek, semmi baj nincs már velük:D valahogy megszokták egymást:D
2012. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 4. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy kinti-benti idős kutyám miden macskát utált de amikor lett egy macskám is akkor őt megszokta de csak őt.Próbáld meg odavinni a kutyához hogy megszokja szerintem nem lessz gond
2012. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!