Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha mindig a...

Mit tegyek, ha mindig a szomszédnál van?

Figyelt kérdés
A macskám (kandúr, nem ivartalanított) állandóan a szomszédtól jön át .Ennek én azért sem örülök mert mindig fel puffadt hassal jön.És nem tudom mit adnak neki. Az én kajámtól nem puffad fel.Szerintetek káros a kaja amit adnak neki?
2012. márc. 3. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az se biztos, hogy a szomszédnál eszik. Lehet mást szedeget össze. Amúgy ha ivaros, ha nem, nem tudod meggátolni a járkálástól.
2012. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egészen biztos a szomszédnál eszik, mert a szonszédnál tovább nem mer menni és ha hívom akkor a sövény alól jön.Ha máshol lenne nem hallaná,hogy hívom.
2012. márc. 3. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Énhozzám is átjár a szomszédék cicája, mert ők alig vannak otthon, én meg többnyire itthon vagyok, és érzi a cica, hogy szeretem. Nem akarok neki rosszat, ahogy feltehetőleg a Te cicádnak sem akar rosszat a szomszéd, különösen, ha még eteti is. Örülj neki, hogy több szeretetben részesülhet, mint amennyit Te tudsz biztosítani neki.
2012. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. ivartalaníttasd.
2012. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is lenne bajom a szomszéddal,de multkor láttam, hogy a gyerekük olyan 14 éves körüli nyakon önti. vizével és ott röhögnek vagyis inkább vihognak azon ahogy. a macska menekül és megijed. de haén ezt mégegyszer meglátom átmegyek és szólok nekik,hogy hagyják ezt abba mert meg fázhat!
2012. márc. 4. 09:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Utóbbit beszéld meg a szomszéddal. Az a baj, hogyha ivartalanítanád, akkor sem maradna már otthon nálad, mert már odaszokott, ahol kaja van :S a mienk is átjárós, szomszédék etetik,meg mondták, hogy szeretik, mert fogja az egeret :)
2012. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csimi88 válasza:
Szerintem beszéld meg a szomszédaiddal, hogyha átmegy hozzájuk a cica, akkor egész egyszerűen ne adjanak neki enni. Egy idő után, ha észreveszi a macska, hogy nincs étel kitéve neki, akkor elhagyja az átjárogatást és megelégszik az otthoni koszttal.
2012. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy átmegy hanem,hogy úgy fel van puffadva a ahasa ami nem normülos szerintem.
2012. márc. 7. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!