Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicatulajdonosok! Hogy...

Szobacicatulajdonosok! Hogy oldjátok meg a cica kinntlétét?

Figyelt kérdés

nekem szobacicám van, és eddig bűn nem bűn egy hosszú kötélen sütkérezhetett a szabadban,csakhogy.....

áprilisban lesz 1 éves kandúr, és még nincs ivartalanítva. msotanában nem akarja ,hogy kivigyük, pl most is benntre hallom,ahogy nyávog magán kívűl. biztosan az a baja,hogy menne kandúrozni, mit csináljak vele??? vigyem el ivartalanítani és akkor befejezi ezt a marhaságot??? anyáéknak már kezd elegük lenni belőle,ezért vagyok kétségbe esve :(



2012. márc. 6. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd, sok gondtól megszabadultok ezzel.
2012. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen eggyet értek ivartalanítsátok vigyétek dokihoz.

4000 forint nálunk ennyi volt azt hiszem mohácson attol függ hol laksz.

2012. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi egy tömbház első emeletén lakunk, de mégis kijárósak a cicáim félig.

A kandúrt mindenképp ivartalanítsd, mert jelölgetni fog, ha már nem csinálja... Az ivartaanítás után kicsit lenyugszik, de a játékosságát nem veszíti el, látszik, hogy jobb neki is.. Nem is drága, fiú cicáknak egyszerűbb is, nem tart az egész 2 napnál tovább, míg lábadozik.

Utána pedig mikor ki akar menni, menj vele, beszélj hozzá odakinn és hívogasd akkoris, ha épp nem akarod, hogy visszajöjjön hozzád, csak azért, hogy szokja a hangod, a hangsúlyod és azt a bizonyos szót, hogy arra bizony jönni kell!

Meg lehet tanítani nekik, eltart pár hétig, de én nem bántam meg, hogy ennyit próbálkoztam, mert így reggel kelés után, etetés, aztán mehetnek ki.. néha hallom, hogy nyávognak a ház előtt, akkor lemegyek, de van, hogy egész a lakás ajtóig jönnek, mert beszöktek valaki mellett :)

A macska inteligens állat, próbálj vele közös hangot találni!

Sok sikert!

2012. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne vidd el ivartalanitani az hülyeség!!!!Végezd el az ivartalanítást magad!!(nagyon zsír)
2012. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!