Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy ideges típusú, vadabb...

Ha egy ideges típusú, vadabb kutyához hoznék egy 3hetes kiscicát, megérezné a szagát?

Figyelt kérdés

Nem lenne a szobába a kutya. (Németjuhász keverék) csak a konyhába lenne. Egy kiscicát hoznék haza, egy estére. ha dobozban hozom, észrevenné a kutyám,megérezné egyből a szagát? vagy eltudnám sunnyogni? mikor a tengerimalacom hoztam haza,azt se érezte meg.Mondjuk ez biztos más :/

kérlek építő válaszokat adjatok, ne negatívat.

Köszönöm!



2012. márc. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű megérezné a szagát. De mért, ennyire nem szereti a macskákat? Attól félsz, hogy esetleg bántaná?
2012. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a kutyám idegzete nem éppen stabil.. Ez hosszú történet. A macskákat ha lent sétáltatásnál meglátja, feláll a szőre, ugat, megvadul. De sajnos egy kutyát sem kedvel, csak embereket.

Igen sajnos merész helyzet lenne felhozni egy csöpp cicát,csak abban reménykedek hogy mivel kicsi, nincs még jellegzetes cica szaga.De lehet most én vagyok a hülye :S

Muszáj lenne hazahoznom. Bántani nem tudná mert végig mellette lennék,de félek hogy akkor is kiszúrná,és vihetném el,mert ugatna folyamatosan és kaparászna. :/

2012. márc. 6. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a kutya mellett hogy akarod tartani a cicát? Amíg még kicsi, tudod rejtegetni, de ha nagyobb lesz nem marad láthatatlan a kutya számára. Lehet, hogy össze kéne szoktatni őket.
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te biztos, hogy beteg vagy. Vagy trollkodsz. Biztos hogy nem mondtad ezt komolyan..horrort akarsz te otthonra...? Gondolkozz már...!!!
2012. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a kutyát biztosan kívül tudod tartani a szobából, akkor nem lehet túl nagy gond. A kutyát addig valaki foglalja le, míg beviszed. De ha nem tudod biztosítani, hogy a kutya akkor is kint maradjon, ha megérezné a kiscicát, akkor ne. Akkor egyszerűbb lenne, ha megkérnél valakit, hogy vigyázzon a kiscicára. Egy éjszakára szerintem könnyű találni valakit.
2012. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, 4-es: EGY ESTEROL VOLT SZO!!!

Remelem azota mar megoldodott. Velemenyem szerint egy estebol nem lesz gond! De nagyon vigyazz a cicara! A 3 hetes nagyon kicsi cica, joforman meg a szeme sincs nyitva! Miert kell ilyen hamar elhozni az anyjatol?

2012. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!