Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított LÁNY macskám...

Ivartalanított LÁNY macskám jelölget! Tapasztalt más is ilyet? Lehet valamit tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínüleg későn lett ivartalanítva. lehet próbálkozni..nehéz lenevelni
2012. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
6 hónaposan lett ivartalanítva.
2012. márc. 7. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan hogyan jelölget? Lehet hogy betegség, nem "jelölés".
2012. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs valami komoly változás az életetekben? Enyém akkor jelölt, mikor hoztunk másik cicát. Csak az én szg. azstalom alját spriccelte, nyilván jelezte az újnak,, hogy "ő az enyém". Kb. egy hétig tartott. Soha nem gondoltam volna, hogy nőstény is tesz ilyet. Szerencsére nem volt büdös, olyan érdekes gyógyszerszagú volt.
2012. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kinti cica, már láttam párszor, teljesen úgy csinál, mint a kandúrok: felemeli a farkát függőlegesen és hátrafelé spriccel, közben nagyon picit rázza a fenekét.

változás nem történt, eltekintve pár kerti átalakítástól, de nagyrészt a ház oldalát tiszteli meg, legalábbis ott látszik.

szaga szerencsére nincs, csak a látszik ahol lefolyt és nem valami esztétikus :/

biztos járnak kandúrok is, de azokkal nem tudok mit csinálni, azon kívűl hogy elkergetem.

2012. márc. 7. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, az nem jelölés, hanem pisilés ): Én hónapokig nem jöttem rá, hogy pisil ki a "lányom" az almosdobozból, mert az a WC és a fal közé van beszorítva, nem tud oldalra fordulni. Sétálni voltam lenn vele, akkor láttam ugyanazt, amit leírtál: farkafelvágva hátrafelé pisilt! Így meg tudtuk oldani, hogy egy lapot applikáltunk az almosdoboz végébe, így befelé folyik a pisi.
2012. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ecettel mosd át azt a részt, ahova jár, mert ha érzi a vizelet szagot, újrázni fog.
2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hi-hi, az enyém is így pisil, nem hittem a szememnek, amikor először láttam, de mindjárt kiderült, miért a falon folyik a pisi. Magas hátsó falú zárt almos dobozt vettem, az megoldotta a problémát.
2012. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de máskor meg rendesen pisik, utána meg szépen betemeti.

ezért nem értem.

2012. márc. 8. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
6-7. vagyok: enyém sem mindig úgy pisil, hogy éppen mitől, a csoda tudja.
2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!