Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a macska a babzsák...

Miért pisil a macska a babzsákfotelbe? Eddig ott aludt, aztán belepisilt az orrom előtt vagy 2-3X, lefújtuk, illatosítottuk, ahogy tudtuk kitakarítottuk, aztán megint ott aludt, majd megint odavizelt. Nem igazán zavartatta magát.

Figyelt kérdés
nagyon idegesítő főleg amikor bambán néz és "leszarom akkor is ide vizelek" fejet vág...
2012. márc. 7. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érte valami stressz? valami változás? van rendesen cserélve az alma? az enyém is szokta csinálni hogy oda pisil,de akkor tudom hogy vagy tüzelni fog,vagy az alom piszkos... vagy valami olyan történhetett ami felkavarta.
2012. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kan macska, ketten vannak testvérek, tavaly nyár elején születtek, kintre vannak szoktatva az udvarra, sokszor szólnak is, ha nem vesszük észre, nincs szidás, és akkor az ajtóhoz pisilnek, ami elfogadható mert a mi hibánk, de ezt az orrunk előtt, nem hiszem hogy stressz érte volna, legalábbis általunk biztos nem:)
2012. márc. 7. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Viccesen hangzik, de az én cicám az idegen emberektől pisil a fotelre. Neki a legnehezebb bemutatni az új barátnőket, barátokat...:D

Tehát ha felhozok egy idegen embert, akkor pár napig a fotelre pisil. Ha oda nem tud, mert felkészülök, és letakarom, vagy teszek rá valami dobozt, bármit, akkor máshova.

Olvastam olyat is, hogy ha új a függöny, vagy bármi változás történik a lakásban, azt is néha így megszenvedi a gazdi. Gondold végig, hogy mi történt az elmúlt 1 hétben, ami miatt ez kialakulhatott benne! Nekem sokáig tartott, mire rájöttem. Amúgy ha "szerencséd" van, akkor pár nap múlva visszaszokik az alomhoz. Ne tudd meg, mit szenvedtem mikor 1 hétig itt volt a mamám... Napi 2* tisztíthattam csak a fotelt.


A "leszarom akkor is ide vizelek" fejet el tudom képzelni, a cicám olyan bambán tud nézni mikor kakil (persze azt az alomba). Imádom nézni, annyira komoly:D

2012. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki,hogy elviszed a babzsák fotelt valahova máshova.Ha tudod tedd olyan helyre ahol ő nem tartozkodik.Lehet most már azért pisil bele,mert érzi rajta a pisi szagát.

Én csináltam neki egy tuti kanapét.Egy napig szenvettem vele.Nagyon jól nézett ki.Erre másnapra belepisilt.Kipucoltam,d utánna is belepisilt.Hát ennyi volt,azota sincs használva.És érdekes mód nem bisil be sehova.

2012. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom elcsepelt, amit kerdezek, de ivartalanitva vannak?

Nekem ez jelolesnek tunik. Az sem elfogadhato, ha az ajtora pisilnek, csak azert mert nem kapnak utana szidast. Ha egyszer megtortent utana sajnos nem tudod ugy kitakaritani a fotelt, hogy o azt ne erezze.


Nekem egyszer uj lakasba koltoztunk es az agyra pisilt a lany cicam. Ugy, hogy soha elotte nem csinalt ilyet :( A matrac eloelete ismeretlen volt szamunkra ugye, de tuti erzett valamit! Mindezt ugy, hogy mar mutott cica volt! Akkor a megoldas az volt, hogy ki kellett cserelnunk a matracot ... olcso volt :S :) de csak ez maradt. Utana erdekes nem csinalt ilyet :)

2012. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek ivartalanítva, a babzsákot máskor is kivittük, itt az a fura, hogy nem egyszeri eset, egyszer alszanak benne, egyszer belepisálnak, még nem is voltak ivarérettek amikor ezt csinálták, persze volt rosszabb is ilyenkor bele is piszkítottak, kitakarítottuk, ahogy tudtuk eltüntettük a szagot, erre megint aludtak aztán jött a telihold vagy nem tudom mi és megint kezdték....

Eleinte sunyiban aztán most 1 hónap óta megint a babzsákba.

Másokra nem allergiásak, elég sokszor van nálunk vendég, van hogy akár többen is összeülünk, általában élvezni szokták a társaságot, beleülnek a barátaink ölébe stb... ami furcsa, hogy ezt a szokásukat akkor művelik amikor senki nincs itt, de még előtte se pár nappal, nem is nagyon szoktuk már használni a fotelt miattuk:).. sajnos túl sokat használták az erő sötét oldalát...:DDD

2012. márc. 7. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lelki gond. Lehet, hogy szemétkedik.
2012. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!