Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy nevezzem el a cicám?

Hogy nevezzem el a cicám?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapni fogok egy kiscicát, és nem tudom mi legyen a neve... Ha hím, akkor Kölyök, de nősténynevet nem találok. A görög-római-egyiptomi mitológiából szeretnék keresni valami frappánsat. Ti mit ajánlotok?
2012. márc. 7. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működött, hogy meglátni, és megszeretni. A név mindig spontán jött, a cica kinézete, hogyan alkalmazkodik, simulékony vagy tartózkodó, nyugodt vagy eleven, játékos. Ránéztem, mondtam egy nevet, és ennyi. Még mindig bejött. Négy cicám van,Bandííí, Matyi, Jágó és Otelló. Mindegyik hallgat a nevére, egy percig sem volt kérdéses, miért azt a nevet kapta amit...

De ha már mindenáron görög- római -egyiptomi cicanevet akarsz akkor mondjuk, Afrodité, rövidítve Ditta, vagy Cleopátra röv. Cleó, vagy Sára, hirtelen nem jut eszembe több, de hidd el, elég, ha ránézel a cicuskára, beugrik egy név, és az lesz a legjobb:) Remélem így döntesz, a ciculi meghálálja ezerszeresen az biztos:))) üdv.

Ja most ugrott be Sába. Ez is egy szuper név:)

2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tessék: [link] keress itt egy nevet biztos találsz:)
2012. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!