Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék olcsón vagy...

Honnan tudnék olcsón vagy ingyen cica felszerelést (tápost, fekhelyt stb. ) szerezni? Hol tudnék vagy hogyan pénzt keresni? 12/L

Figyelt kérdés
12/L vagyok és télen örökbe fogadtam 1 utcára tett 6 hónapos cuki lány cicát. Már eleve volt 5-10 bejáró cicánk akit etettünk. Ez más volt. Mindent tudott és ő többet érdemelt. Anyu utálja a macskákat apu alergiás rájuk és házba nem tarthatom. Anyu 1 hétig nem szólt hozzám. Végül a kis irodába csináltam neki helyet, dejobb szeretett kinnt lenni és soha nem szökött el. Most vemhes!!!!!!! Nem soká ivartalaníttatva lesz!!! Kevés a pénzem, de szeretném neki a legjobbat nyújtani! Léci segítsetek ha tudtok!!! Pl. olyat is elválalnék: hogy kutya sétáltatás vagy stb.
2009. jún. 9. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, egy cicának nem az a legfontosabb, hogy márkás tálja legyen meg rózsaszín fodros fekhelye. Neki fontosabb az, hogy te sokat foglalkozz vele. Nem muszáj ilyen dolgokra pénzt költened, egy macska ugyanolyan jól érzi magát egy kartondobozból készített fekhelyen,amibe teszel egy régi pokrócot mint amire 20.000 Ft-ot költesz. Tálnak egy nem használt műanyag edény tökéletesen megfelel. Játékokat meg te is készíthetsz neki. Nagyon fontos, hogy miután elvitték a kiscicáit ivartalanítva legyen, inkább erre költs.
2009. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Én is így gondoltam csak kíváncsi vagyok mások véleményére.
2009. jún. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!