Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska ivartalanítása?

Nőstény macska ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy nőstény macska ivartalanítása? Hatvanban és környékén kb. mennyi egy ilyen beavatkozás. Van egy 3 hónapos nőstény kiscicám... kb. mikor érdemes ezt a beavatkozást elvégezni? (Hány hónapos kortól?)
2012. márc. 8. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Átlagban 10 ezer, de érdemes figyelni, mikor és hol van ivartalanítási akció, akkor olcsóbb. 6 hónapos korban a legszerencsésebb elvégezni.
2012. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 8. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én rajtuk keresztül kaptam féláras ivartalanítási lehetőséget, csak utána kell járni a városodba hogy hol fogadják el. (legalábbis nekem az állatorvosi rendelő ajánlotta fel, hogy van egy ilyen lehetőség, lehet hogy az alapítvány is tud ebben segíteni, hogy melyik városban hol lehet)

2012. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj ha kerteshazban laktok johetnek a kiscicak meg mielott betoltene az egy evet.En igy jartam,vartam hogy betoltse az egy evet es hogy elvigyem ivartalanitani,egy nap kb hat,het honapos volt a cica arra lettem figyelmes hogy megnott a pocakja,es vegul harom kiscicaval bovult a csalad.
2012. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kinti benti macska volt kertes házba, és figyelmeztett az orvos mikor befogadtam kb 5 hónaposan, hogy sokáig ne várjak, mert tuti meglep kismacskákkal.
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!!!! :o)
2012. márc. 9. 14:42
 8/9 anonim válasza:
Az én cicámat most ivartalaníttattuk! A beavatkozás napján nem ehetett. A műtét 11ezer forintba került
2012. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. márc. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!