Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Elpusztult állat tetemét...

SOS! Elpusztult állat tetemét meddig lehet "temetetlenül" hagyni?

Figyelt kérdés
Elpusztult a cicánk, de a férjem csak későn ér haza, Én nem vagyok rá képes, hogy bezsákoljam és eltemessem. Most lent van pincében. Kérdésem, hogy mennyi ideig maradhat így? Kb. mikor kezd el bomlani?? Kb. 6-7 órát lenne így szabadon, annyit kibír?? 2 éves kislányommal vagyok itthon, nem szeretném, ha valami fertőzés indulna el.. ilyesmi!! Segítsetek!!!!! Nagyon kivagyok!!!! Semmit nem találtam a neten erről! :'((((((((((
2012. márc. 9. 14:06
 1/10 anonim válasza:
100%
nyugodj meg azt a 6-7 orát simán kibirja de azért a biztonságkedvéért ne enged a kislányodat oda
2012. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tekerd bele valami rongydarabba nehogy valami rágcsáló vagy ilyesmi elkezdje rágni mert akkor még rosszabb lesz. Az állat tetemek kb 12-16 órát kibírnak.
2012. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, annyit kibír, ennyi idő alatt nem látszódnak a bomlási folyamatok. Sajnálom a cicót! :(
2012. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem, dehogy engedem! Ajtó is van, nem tud lemenni, csak gondoltam a levegővel fel jöhet valami.. Akkor biztos, hogy nem kezdenek el felszabadulni mindenféle gázok, meg nem tudom mik? Lehet, inkább elmegyünk itthonról, ha felébredt! Köszönöm a választ!
2012. márc. 9. 14:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Huhh, tekerjem be?? Sajnos nem fog menni, alig tudtam magam arra rávenni, hogy megpiszkáljam bottal, hogy tényleg meghalt e! Én már csak ilyen vagyok! :(( Köszönöm a válaszokat
2012. márc. 9. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
a hörcsögöm több, mint háromnegyed évig volt benn a fagyasztónkban
2012. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért a fagyóba nem tenném be, ha nem baj..

És?? Hová tetted? A csirkecomb, és a derelye, vagy a darált hús, és a zöldségek közé????? Beteg vagy..

2012. márc. 9. 14:31
 8/10 anonim válasza:

Szia!Ne aggódj,nem lesz semmi baj!Ha mondjuk nyáron történt volna a dolog 35 fokban,akkor lehet,hogy már 6-7 óra alatt is látható jelei lennének a bomlásnak,de most még nincs annyira meleg!Nem kell emiatt elrohanni otthonról,nem lesz semmi bajotok!Gondolj bele,hogy egy ember is ha meghal,legalább 1-2 nap mire eltemetik,de akkor még nem látszik rajta semmi,főleg télen,a hidegben!

Ha hazér a férjed,majd eltemeti!Sajnélom a cicát!:(

2012. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több napot is kibír szerintem,főleg ha a pincében +5 fok körüli a hőmérséklet.
2012. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi macskánk anno vmikor éjszaka pusztult el, hajnalra sajnos már kemény volt. Délután tudtuk csak eltemetni, Télen volt az is. De semmi szaga nem volt,és nem látszott rajta semmi. Azért ha lehet kesztyűbe fogjátok majd meg ha rakjátok a zacsiba, mert hát ki tudja..:/
2012. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!