Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor engedjem ki a házból a...

Mikor engedjem ki a házból a kandurt ivartalanitás után? Meddig kell vigyázni rá'?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 05:15
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem az állatorvos választ fog majd adni a kérdésedre.

Viszont arra számíts, hogy a hierarchia legaljára fog kerülni ezzel az ivartalanítással és elképzelhető, hogy a többi macska megveri őt. Mi ezért nem ivartalanítottuk a macskánkat.Kinti cicaként tartva egyszer sem csavargott el,estére mindig haza jött. Sajnos egy autó elütötte.

2012. márc. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos,nem mondta,mert sürgős beteghez rohant a műtét után...
2012. márc. 12. 05:50
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Amíg be nem gyógyul a seb. 1-2 hónapba is bele telik. Kontrollja nem lesz?
2012. márc. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Minek ír akinek fogalma sincs róla ....

másnap már kiengedheted, semmi gond nem lesz vele. ma már nem varrják be a zacsit, tehát még varratszedésre se kell menned.

nem kerül semmiféle hierarhia legaljára, és éppen hogy az ivartalanítás után nem fog verekedni,sőt őt sem akarja megverni egy másik macska sem. Hiszen ahímek verekednek anőstényvekért. Akinek nem kell nőstény, azt nem verik...

2012. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-3 nap.
2012. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Pont aktuális a kérdés, én pénteken ivartalaníttattam a kandúr cicámat és nekem azt mondta a doki, hogy reggelig maradjon bent. Reggel már teljesen észnél volt, jól volt, hízelgett, dorombolt és jó étvággyal evett, úgyhogy kiengedtem. Látszólag fájdalma nem volt, nem varrták, és nagyon vidám volt, mintha semmi sem történt volna. Első dolga volt a másik cicánktól ellopni az egeret. :) Szóval már másnap nyugodtan ki lehet engedni, ha látod, hogy jól van.
2012. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Ma már többször is kiengedtem őket,nem volt semmi gond,játszanak,jól esznek mindhárman(tesók)..:)
2012. márc. 12. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Mikor olyan választ olvasok, mint az első vagy a 3., mindig elszomorodok, hogy a macskatartást mért nem kötelezik valamiféle jogosítványhoz...

Mennyi volt az ivartalanítás, ha szabad kérdeznem?

2012. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én vagyok az, aki pénteken ivartalaníttatta a cicáját, nekünk vidéken (Bp.-től 35 km-re) 4 ezer Ft volt az ára.
2012. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1500ft/macska
2012. márc. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!