Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hoztam el menhelyről a...

Tegnap hoztam el menhelyről a cicámat, azóta nem evett, nem ivott, nem vécézett, ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. tegnap délelőtt ehetett utoljára, még a menhelyen. Itthon kínáltam dobozos kajával, száraz táppal, sőt még nagyon finom sonkával is, semmi nem kell neki. Amúgy szerintem jól érzi itt magát, dorombol, bújik. Vajon fog később enni? Kicsit aggódom.
2012. márc. 12. 11:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
És tejet vagy vizet ivott? Szerintem csak szoknia kell az új körülményeket meg az új gazdit.
2012. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vizet kapott, de nem láttam, hogy ivott volna.
2012. márc. 12. 12:08
 3/12 anonim válasza:
Szerintem ha még egy-két nap múlva sem hajlandó enni,akkor kérdezz meg egy állatorvost. De ha kis tejet inna,az már nagyon jó lenne.
2012. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-3 nap után szoktak megnyugodni és enni.
2012. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj neki! A legtöbb macska nem tudja emészteni a laktózt és hasmenése lesz.
2012. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan soknak tűnik a 2-3 nap, hisz azalatt teljesen lefogy, elgyengül szegény... közben felhívtam a menhelyét, azt mondták, tegnap délután még evett náluk, mielőtt elhoztuk. Szóval kb. 24 órája nem evett, az talán nem olyan vészes. Meglátjuk.

2012. márc. 12. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha éhes lesz, enni fog.
2012. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is enni fog, ha éhes lesz! De ha nagyon aggódsz vegyél neki Whiskas puha húsis zacsis kaját, az enyém annak soha nem tud ellenállni! jah, és tök jó h tartod a menhellyel a kapcsolatot!!! :)

nem raksz fel egy képet a cicádról? Kíváncsiságból úúúgy megnézném! én is nemsokára tervezem egy cica örökbefogadását, csak még pár hónap, mire innen elköltözök, s majd akkor! :)

2012. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


no, remélem, sikerült megosztanom a képet. :) Saját képem még nincs róla, ez a menhelyen készülhetett régebben.


A kajás tányéroknál nem látok mennyiségi változást, de tutira evett valamennyit, mert a szőre benne van a tányérban. Kakilt is azóta kétszer. Ráadásul kezd még inkább megnyílni, ma már a kosárkájában aludt, amiben tegnap nem akart belemenni. Nagyon bújós, olyan cuki! :)

2012. márc. 13. 09:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Gondolom mar megoldodott a problema :) A macska nem hulye, ha ehes eszik :) Azert kell neki tobb ido, mert nem kiscica. En a cicamat kb fel eves koraban hoztuk el, az elejen ugyanzek a gondok voltak nala. Azzal tetezve, hogy utcarol lett befogva. Azt sem tudta mi az a szaraztap. Amikor ettem nezte, nezte a csaszarszalonnat, igy adtam neki :) Ugy csapott le ra, mintha mar az ehhalal szelen allt volna :D Aztan persze megbaratkozott a sajat kajaval is. Minden kezdet nehez.
2012. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!