Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica örökbeadás?

Cica örökbeadás?

Figyelt kérdés
Ha örökbe adom a cicámat,hogy tudom meg,hogy tényleg jó helyre került? Menjek el majd megnézni később? És ha gonosz ember jön érte,és beadja,hogy de szereti az állatokat? Vagy csak én vagyok negativ és bizalmatlan?
2012. márc. 14. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ezért nagív felelősség hagyni, hogy a macska/kutya kölykezzen...

nem tudodellenőrizni, egy macska nem olyan mint egy kutya, hogy a tenyésztőnek joga van ellenőrizni hová kerül

2012. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szaporulatról van szó, ivartalanitott kandúrt vagyok kénytelen elajándékozni. De nincs jogom majd meglátogatni?!
2012. márc. 14. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyannak add oda, aki nem fog tiltakozni a látogatás ellen.
2012. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyek pl szoktak kötni örökbefogadási szerződést. Nem tudom ebben mi van, nézz utána, lehet nem rossz ötlet.
2012. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérj e-mail címet, telefonszámot. Kérdezd meg a körülményeket is. Vesd fel a látogatás ötletét és nézd meg, hogy hogyan reagál. Mindenképpen találkozz az illetővel az örökbefogadás előtt. Ő jöjjön a cicáért és ne te vidd házhoz! Nézd meg, hogy hogyan foglalkozik vele, hozzá mer -e érni, vagy bizalmatlan és azonnal a szállítóba teszi az állatot. Kérdezgesd, hogy mivel fogják etetni, vannak -e gyerekek, mennyit lesznek vele otthon.

Kérd meg, hogy küldjön róla képeket, beszámolókat! Ha nyílt és kedves az illető, biztos meg fogja engedni a cica látogatását.

Sok sikert! :)

2012. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!