Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen tápot, s mennyit ad...

Ki milyen tápot, s mennyit ad naponta a cicájának? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra bármelyikkel kapcsolatban

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos kiscicámnak Cat Chow Kitten,MultiFit Junior tápokat szoktam venni.Ezek középkategóriás tápok,de viszont jók.A cica szőre gyönyörű(szinte ragyog)tőle.Kimérni nem szoktam neki.
2012. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostanság főtt csirkét eszik (szárny, comb), amit összekverek egy kis főtt répával, főtt almával.

Tápot eddig Royal Canin Kittent kapott, de épp most fogyott el, ma adtam le a rendelést, háromféle tápot fogok neki összekeverni, Acanát, Cimiao ivartalanítottnak valót (ez valami új olasz prémium táp, kipróbáljuk) és N@D-t.


Husit reggel és este kap, táp meg mindig kint van neki.

2012. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
Én a 23 hónapos exo perzsámnak 4/8-ad Royal Canin persian32-es szárazat kap. Alutasakosból, pedig Schesirt, abból, olyan 40-50 grammot.
2012. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én száraztápból RC-t vagy (állatorvos ajánlotta) Verbac-ot adok,altasakosbol pedig RC baby cat-et.Ezeket keverem össze kb. 50- 50 %-ban ezt kapja regel,este.

a nasi nálam amit imád:kinyomos sajtkrém,néha egy-egy darab trapista sajt.Házikosztbol amit kap estleg hal,ill.csirkemáj.friss viz mindig legyen elötte.

A cicám 6 honapos britt "úr"

2012. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!