Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor cserélik a macskák a...

Mikor cserélik a macskák a fogukat?

Figyelt kérdés

Az én macskám kb 1 éves és szerintem most cseréli a fogait!

Nem engedi hogy a szájához érjek. Száraz tápot nem eszi meg pedig amúgy imádja. És egész nap fekszik. Egyik foga pedig úgy néz ki mintha "most bújna kifelé"! Szerintetek ez lehetséges?



2012. márc. 16. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem oda írni hogy folyik a nyála a szájából. Mint amikor a babáknak jön a foguk és folyik a nyáluk...
2012. márc. 16. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:

höö O.o

8 napos korukban de utána nem tom.. talán új fejlődik mert ott nem volt.

2012. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az lehet! Jobb metszőfoga mellett jön egy fog talán, de még nagyon pici neki a többihez képest!
2012. márc. 16. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy csaontdarab vagy valami hasonló szilánk belevágódott az ínébe?
2012. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vágást nem láttam rajta!
2012. márc. 16. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet fog! A macskák 5-6-7 hónapos korukban váltják a fogakat,de akkor sem folyik a nyáluk!Ajánlanám az állatorvos meglátogatását!
2012. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi macskánk olyan 1,5 éves körüli és most bújnak ki a fogai.Azt már észrevettük régebb óta, h. jaj mi lett a fogaival :) , mert a szemfogain kívül nem volt más csak max hátul 1,2 és mostanában kiesett a maradék is és kezd már bújni több foga is. Én meg naívan azt hittem ,hogy kiperegtek csak úgy a fogai, mert renheteg macskám volt már, akiket kiskoruktól fogva neveltünk és sosem vettem még észre, hogy leváltotta a fogait :)
2012. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!