Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mi a baja a macskámn...

Nem tudom mi a baja a macskámnak! Sürgősen segitsen valaki! Elvigyem állatorvoshoz? A többi lent

Figyelt kérdés
A cicámal minden rendben volt.kinti macska és bár nem szoktúk állatorvoshoz vinni,egészséges .egyszervagy elkezdett tüsszögni és ez rendszeressé vált..de emiatt nem vittük el állatorvoshoz..hátha csak megfázott,de most mára már folyik a nyála meg az orra is és hiába törlöm meg ujra és ujra folyik de már a szeme mellet is fura csipaszerü valami van és nem tom mi lehet a baja valaki segítsen...mi ez és mit csináljak,??
2012. márc. 16. 22:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez igazából nem kérdés kéne legyen, hogy VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ!
2012. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Macskák calicivírus okozta náthája.
2012. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy valami allergia

vidd el dokihoz!

2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

macska nátha. Ez nem nátha (csak a neve az)egy fertőző betegség amibe bele is halhat. Gondolom nem kapott oltást ez ellen.

vidd dokihoz

2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Macskanátha, ahogy előttem írták. Sokan tévesen megfázásnak gondolják, pedig vírusfertőzés. Antibiotikummal lehet gyógyítani. Minél hamarabb vidd el, mert magától nem gyógyul és kínok között fog elpusztulni. Olvass utána.Oltatni kellene évente!
2012. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, biztos, hogy macskanátha, és csak hogy éreztessem, mennyire sürgős lenne orvoshoz vinni, nekem menhelyről vagy egy olyan cicám, akit kidobtak, macskanáthás lett, és mire rátaláltak (itt 1-2 hétről van szó) a bal szemére úgy ráhúzódott a fertőzés, hogy ki kellett operálni.

A jobb szeme pedig nagyon zavaros, 3 havi ilyen-olyan szemcseppes kezelés után kezdett el tisztulni, de sosem lesz egészséges.


Nehogy megvárjátok ezt az állapotot!

ha már a szeménél is tünetei vannak, és még ma elvinném a helyedben.

2012. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen van valami a szeménél is :( az a bajom hogy apukám és anyukám nem viszik el állatorvoshoz mert drága nekem meg nincs pénzem :(((( csak az a megoldás?
2012. márc. 17. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel speciális antibiotikum kell neki, csak az.

Megmondhatod a szüleidnek,hogy a törvény bünteti ha az állat beteg és a tulajdonos nem viszi orvoshoz.

2012. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyu a cicád állapota napokon belül úgy leromlik, hogy műtétre lesz szüksége.

na AZ lesz a drága.

Vagy végig nézhetitek, ahogy lassú kínhalált hal.

(Tényleg.)


Gratulálok a szülőknek a példamutatáshoz...:(


Sok állatorvos ad gyógyszert hitelre is ám!


Nem laktok Biatorbágy közelében?

Ott 2.000, de max. 4.000 forintért meggyógyítja a macskád Dr. Soós Ferenc. (neten rákeresel, felhívod, megkérdezed az árat stb...)

2012. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már anyuék elviszik állatorvoshoz és köszi a válszokat :)de tényleg
2012. márc. 17. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!