Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem az alomját használta...

Miért nem az alomját használta? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Kb. kétéves ivartalanított "kandúr", eddig soha semmi baj nem volt vele, viszont ma az ágyamba pisilt. Pontosan egy éve került hozzánk, még az első alkalommal sem volt semmi baj, megmutattuk neki, hogy hol az alom, ő pedig odajárt. Decemberben elköltöztünk egy másik városba, és az új körülmények miatt itt már nem engedtem ki, azelőtt kijárós volt. Úgy hallottam, hogy költözés után, az új helyen előfordulhat többször is, hogy nem az almomba végzi a dolgát, de most már eltelt négy hónap, és eddig mindig az almot használta. Az alomja tiszta, naponta többször takarítom és rendszeresen cserélem. Talán az lehet az oka, hogy itt nem mehet ki?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 17. 18:50
 1/4 Joros krisztina Tina ***** válasza:
0%
szerintem az oka hogy nem bir el menni az alomig.
2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az gond.Az nem lehet baj hogy nagyon pisi szagú és azért nem??Mi mindig ki szoktuk mosni amikor takaritjuk.De figyelni kelĺ rájuk mert ha 1x odapisilt ebben az esetben az ágyba akkor többször is odafog.
2012. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor pisil "rossz helyre" a cica ha haragszik valami miatt.A takarót legalább 60 fokon mossátok ki hogy ne legyen szaga és akkor nem jár vissza.
2012. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is ki szoktam mosni az alomtálcát, mindig amikor kicserélem az almot.

Nem takaróra pisilt, a lepedőre, az ágyat súroltam, a lepedőt kimostam, én nem érzem rajta a szagot, remélem ő sem. Egyébként azóta nem pisilt be.

2012. márc. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!