Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért nyalja a cica a kezemet?

1 hete van nálam egy 13 hetes fiú cica. Tegnap fordult elő előszőr, hogy mellém telepedett és végignyalogatta a kezem. Ezt miért csinálja? Vagy csak engem is megmosdatott? Mivel előtte magát mosdatta.

2009. jún. 12. 09:10  Privát üzenet  

A válaszok
Ha az egész karod kézfejed stb akkor tényleg mosdat téged is,ha a tenyered akkor pedig azért mert sós.Nemtudom miért de a cicák imádják a sós dolgokat nyalni:)

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. jún. 12. 09:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és is arra gondoltam, hogy azért mert sós a bőröm.

# 2/4Időpont 2009. jún. 12. 09:33 Privát üzenet
Az én cicám is ezt csinálja, de szerintem mindegyik.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2009. jún. 12. 09:56 Privát üzenet
Igy szoktak ismerkedni a cicák, hogy elősször megszaglásznak megnyalogatnak.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. jún. 12. 11:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
HELP! Ez azt jelenti hogy hamarosan fialni kezd a macskám? Fehéres váladék jön a hüvelyéből, és nyalja magát.
Miért nyalja a kutya a kezemet? ( a többi lent)
Cicám hátára cseppent az olaj, amikor a kocsi alatt mászkált. Ha mosdik és nyalja, lehet tőle valami komolyabb baja?
Macskám nem iszik, hanem a szőréről nyalja le a vizet. Jogosan aggódom, hogy nem iszik eleget?
Miért nyalja mindig a cicám a seggét?
Miért nyalja a nyuszi a kezemet, lábamat?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!