Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mit adjak neki enni, ha semmit nem eszik?

6 hetes elmúlt a cicám, és nem hajlandó semmit megenni, amit elérakunk! Pedig biztos éhes, mert 1 napja nem evett! Próbáltam cicakonzervet (direkt fiatal cicáknak valót), sonkát, tejet melegítettem, de semmi...félek, hogy baja lesz!

2009. jún. 12. 09:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha semmit nem hajlandó enni, akkor orvoshoz kell vinni, mert kiscicáknál már pár nap éhezés is végzetes lehet!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. jún. 12. 09:58 Privát üzenet
Igen dokinál a helye!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. jún. 12. 10:43 Privát üzenet
Szerintem is vidd el az orvoshoz nehogy valami baja legyen szegénykének!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. jún. 12. 11:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig bírja egy macska étel nélkül? Ugyanis beteg, kezelés alatt van, infúziót kapott kiszáradás miatt, de itthon semmit nem eszik 3-ik napja, borul fel a gyengeségtől.
Tegnap reggel lett ivartalanítva a kislány karthauzim. Nem eszik semmit, inni se láttam, előtte meg fél napot koplaltatni kellett, de már úgy néz ki mint egy gebe. Mit tegyek?
Cicám egy ideje kedvtelen, tegnap óta nem eszik, nem igen mozog. Doki ma nézte, nem talált nála semmit. Azóta észrevettem nála párszor mintha lebénult volna és düllöngélt, folyt...
Mi ab baja a macskámnak ha csak folyamatosan alszik és nem eszik és nem iszik semmit sem?
6 hetes kiscicám nem eszik semmit! Mit tegyek?
Mit tehetnék érte? Van egy 9 éves cicám. Két napja láttuk, hogy rossz a kedve, hátsó lábát húzza kicsit és nem eszik semmit. Még aznap elvittük állatorvoshoz, ő adott neki...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!