Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet házikosztot?

Macska ehet házikosztot?

Figyelt kérdés
ideiglenesen befogadtam egy cicát, szerény körülmények között élünk, csak maradékot tudok neki adni..lehet baja tőle?
2012. márc. 19. 16:13
 1/5 anonim válasza:
alapjában véve a macska ragadozó állat, tehát biztosítani kell neki a rendszeres húst, de a háziasítás következtében már bizonyos mértékben a házi koszthoz is hozzászokott. szerintem nézz utána a neten, hogy mi az, amit semmiféleképpen nem lehet adni, nehogy felfúvódjon tőle vagy hasonlók.
2012. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért lene baja?Én sem vagyok valami gazdag rengeteg macskám ugy élte le az életét hogy semilyen konzervet vagy ropogtatóst sem kapot!És egyik sem fujódott fel semi bajuk nem volt!Szerintem sokan vannak ugy hogy nem birnak fizetni macskakaját ezért házi kosztot kapnak a cicusok!:)
2012. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja!!

Regebb mikor nem volt macskakaja,mit gondolsz mit ettek?Hat azt!Figyelj arra hogy hust kapjon,mert az jo neki,de ne nyersen!!!

2012. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.Mi egész életébe csak tapokkal etettük,de az sem jo,mert az csak kiegészitõnek kell adni elméletileg.A legjobb hogy a fõ kajája legyen konyhai

maradék stb...nem lesz rövidebb a cica élete .

2012. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok hús és nagyon kevés fűszer. A cicák sokkal érzékenyebbek a sóra, mint mi.
2012. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!