Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? 4 éjszakája nincs...

Mit tegyek? 4 éjszakája nincs meg!

Figyelt kérdés

Van egy kandúr cicám másfél éves. Sose ment el tőlünk eddig még egyetlen napra se.Mindig várt rám mikor hazaértem.Most pedig már az 5. éjjel jön nélküle. Szerintetek hazajön még?

(nincsen ivartalanítva) Vagy elkapta valami állat.Kutya,sas stb.

Érek valamit azzal,ha körbe járom a környéket?


2012. márc. 20. 17:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! ha 1 hét után nem jön akkor nem valószínű,hogy valaha is visszajön.Sajnos a gázolás nagyon gyakori.Ha ráérsz járd körbe a környéket,jobb mint ülni és várni! Üdv
2012. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másfél éves kandúr simán elmegy ilyenkor tavasszal egy hétre. Nem ártana ivartalanítani
2012. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,tudom már körbe mentem,de nem láttam sehol elütött állatot. Tehát ha holnap még nincs meg ne aggódjak?
2012. márc. 20. 18:55
 4/12 Martina11 válasza:

Lehet hogy véletlenül bezárták.(vagy direkt)

Vagy lehet egy nagyobb bagoly is.Nálunk is az gyilkolja a macskákat.Igaz azok kölykök,de egy -két nagyobbat is elvitt.

Vagy valami macskaimádó hazavitte ha olyan szelíd.

2012. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy elment szaporodni.:) Majd elő kerül. Ne aggódj.
2012. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!De szerintetek ha elmegyek és hivogatom a környéken annak lenne eredménye??
2012. márc. 20. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején két hetekre elmentek kandúr cicáim. Nyugi, azaz no para, lehet meglesz.
2012. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nekem volt olyan, hogy a szobacicám kiesett az ablakból és nem volt meg egy hétig, és akkor volt kint életében először, szóval ne izgulj, csak keresd, és hívogasd kedvesen, az enyém is úgy jött elő :)
2012. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt nekem egy kandúr cicám aki jó 4 hónap csavargás után jött haza. Én még nem adnám föl a helyedben, de érdemes ivartalanítani több okból is: 1. nem fog csavarogni, 2. nem szed össze betegségeket.
2012. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztatást azért én sajnos még mindig nagyon aggódok.Félek,hogy elkapta valami.Vagy elgázolták.Vagy nem talál haza...

Azért köszi!

Komolyan 4 hónap után haza jött?

2012. márc. 21. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!