Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! A cicám most fialt,3...

S. O. S.! A cicám most fialt,3 óra alatt lett 5 kicsi cuki cica, már egy órája semmi, az előzőeket szépen sorban fialta. A hasának még nagynak kell lennie? Akiknek fialt már cicája azoktól várnék válaszokat!

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy még nagy a pocakja a cicusomnak, lehetséges még benne kiscica? (persze nem olyan nagy mint amikor benn voltak) Lehetséges az, hogy később jön ki még cicus? Nem látszik úgy, hogy rosszul lenne, kicsit szaporábban lélegzik a mami, kicsit ki is jött a helyéről, ivott. Nem tudom eldönteni, hogy amit utoljára kirakott, az a méhlepény lehetett-e, vagy egy cica magzatburka. Teljesen igyekeztem felkészülni a fialásra, de mivel ez az első nekem, így nagyon aggódok a mamacicámért. Amúgy mindent ügyesen csinált, és nem ment eddig nehezen sem neki. Az a rossz, hogy mindenről általánosan írnak mindenhol, de ezekről semmi infót nem találtam. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 21. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Már kezd pihizni a cicamama, cseréltem alattuk tiszta törölközőt, nagyon kis aranyosak, tapiztuk a pociját, nem lesz már több baba több mint valószínű :))
2012. márc. 21. 12:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele, bár 5 kölyöknél többet elleni.
2012. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az zavar most, hogy még mindig kissé gyorsan-kapkodva szedi a levegőt, nincs nyitva a szája, nem liheg, csak gyorsan, szaporán lélegzik a mama. Evett már, alapvetően jól érzi magát.
2012. márc. 21. 14:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszod :)
2012. márc. 21. 14:59
 5/7 anonim válasza:
Szia!Gratulálok a cicákhoz, remélem már jól van a mama is. Tudjátok már, hogy mit csináltok a szaporulattal? Ha elajándékoznád őket akkor küldesz képet és megírod, hogy melyik városban vannak? Köszi :)
2012. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A cicusok teljesen egészségesek, szép kis pufókok, a mama, pedig szuperül van, és rettentően igényli a simit, törődést. Tegnap voltak 1 hetesek, és Londonban lakunk. 2 gyönyörű cirmoska, mint a mama, 3 gyönyörű fekete, mint a papa :))
2012. márc. 29. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
élnek még a szüleik?mert régi már a kérdés :(
2022. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!