Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog egyfolytában a...

Miért nyávog egyfolytában a cicám?

Figyelt kérdés
Néhány napja kaptam egy sziámi cicát, 8 hetes, rendszeresen eszik és szobatiszta. Tuti, hogy nem unatkozik, mert arról is gondoskodom :-) De játék közben, vagy "csak úgy" egyfolytában nyávog. Mi lehet az oka? Vagy csak így beszélget?
2008. ápr. 14. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én cicám is ilyen:) mindig nyávog. ilyen a természete:)
2008. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Azt hittem, csak az enyém ilyen dinka :)
2008. ápr. 15. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is szokott nyávogni csak úgy. Figyelj arra, hogy hogy nyávog, és egy idő után teljesen ki fogod ismerni a "szava járását".:) Tényleg. Pl az én macskám "köszönni" is szokott. Meg vannak ezek a "Na, mi a helyzet?" nyávogások. És van, amikor úgy érzem, szinte beszélgetni akar.:) Figyeld a különböző hangsúlyokat, hanglejtéseket, stb.
2008. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3%
Én is szoktam nyávogni. Ugyanis én cica vagyok.
2008. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia én is épp arra lennék kiváncsi, hogy ez miért van, az enyém is mindig nyávog, és max akkor hagyja abba, ha ölbe vesszük és simogatjuk (de akkor se mindig), vagy ha bejön a kutya :D Annyira érzem, hogy mindani akar valamit, de hogy mit?!?!
2008. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Ha az enyém nyávog, akkor én is egy kicsit hagyom játszani a kutyával :) Jól elvannak együtt!

Amúgy már általában tudom, hogy mikor mit akar: van "éhes vagyok", "fáradt vagyok" "unatkozom" és "hol voltál ilyen sokáig, unatkoztam" nyávogás :)

Biztos te is kiismered majd, nekem is csak eleinte volt furcsa :)

2008. máj. 10. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sziámiszokás.nekem 3sziámim van
2009. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!