Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának fájdalmocsillapító?

Macskának fájdalmocsillapító?

Figyelt kérdés
A cicám ivartalanított és néha előfordul, hogy nem tud pisilni. Az első ilyennél elvittem orvoshoz és megvizsgálta, de csak fájdalomcsillapítót adott neki, mert csak homok van benne és ezt ki tudja pisilni. Több mint 10 000-et otthogytam,csak ezért.. állatpatikába lehet venni fájdalomcsillapított cicának? Kb. milyen árban vannak?

2012. márc. 23. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ivartalanításkor nem figyelmeztettek, hogy változtatni kell az étrendet? Főleg kandúroknál gyakori kasztrálás után, hogy húgyköves lesz. Addig tedd meg, míg nem késő. Nem vicc, a lányomnak 200 eurója maradt ott a dokinál, mire a cicát rendbe hozták. Azóta csak sterilizált macskának való tápot veszünk mi is. Royal Canint vásárolunk, 10kg kiszerelésben. Elég drága mulatság. De ha egy cicád van, annak sokáig elég a 10 kg. Nálunk 4 cica fogyasztja. Vagy keress hasonló tápot, mert azért lehet találni a neten.

Purina Cat Chow Special Care Urinary 15 kg, ezt itt találtam a gyakorin, én is utána szeretnék nézni mert azért olcsóbb mint a Royal Canin. Remélem tudtam segíteni.Bár a kérdés a fájdalomcsillapítóról szól, nem ebben adtam tanácsot, ebben nem vagyok jártas. Sok sikert. üdv.

2012. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. nem, nekem nem mondtak ilyet, de az 5év alatt már én is rájöttem! :) csak vesekímélő tápot kap, purinát vagy frieskiest. royal canincra is gondoltam, de amikor megkérdeztem kilóját majdnem hátast dobtam! :) ma benn voltam gyógyszertárba, de csak vénnyel adnak ki fájdalomcsillapítót.
2012. márc. 23. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost!Ha homokja van a cicádnak akkor vagy gyógytáp kell vagy valami húgysavanyító paszta.Az orvos csinálhatna egy ultrahangot,hogy valóban homok vagy kövek is közrejátszanak.

Nekem is van 7 éves kasztrált kandúrkám és tavaly volt homokja,semmi gyógytápot nem vettem neki mert utálja,kapott pár szurit meg gyógyszert és azóta kutya baja.Acanát eszik..amit közvetlen a forgalmazótól rendelek,szerintem az ára is megfizethető.

2012. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!