Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyujtsa a macskám a...

Miért nyujtsa a macskám a nyelvét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 15:12
 1/9 anonim válasza:
Szerintem, mert melege van és így adja le a hőt. A kutyák is így csinálják.
2012. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elöl hiányoznak a fogai, és mindig kilóg. A mi cicánknál pl ez van. De az is előfordul, hogy szimplán csak "kint felejti".
2012. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kilóg a szájából? A miénkkel is volt ilyen, és kiderült, hogy a fogával volt baj.

Szerintem vidd el állatorvoshoz.

2012. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kedves harmadik, nekem írtál? Anno elvittem dokihoz is meg én is megnéztem: elöl nincsenek fogai ezért kilóg neki.
2012. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
általában fogkő miatt szokták csinálni,de lehet,hogy komolyabb a baj..lehet,hogy fekély van a szájbadán,ezt azonnal dokihoz kéne vinni!!!
2012. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig a második vagyok... Csak nekem tűnik úgy hogy kissé eltértünk a tárgytól(kérdéstől)? Bírom az ilyen tudálokoskodó nagyokosokat. Bár lehet az én hibám hogy nem írtam le pontosan a dolgot. A cicát elvittem állatorvoshoz, aki leszedte a fogkövét és kihúzta neki 2 beteg fogát. Ha a macseknak bármi egyéb baja lett volna azt tuti észreveszi, hiszen ezért állatorvos nem? A nyelve továbbra is csakran kint van mert mint azt mondtam ELÖL NINCSENEK FOGAI! (Amúgy befogadott macsek már 2 éve él velünk)! Részemről nem fűznék hozzá többet a dologhoz.
2012. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért is lehet mert az egyik hegyes foga egy kicsit barnás vagy feketébb? Rosz foga van?az ki fog esni? vagy ki kell huzatni?
2012. márc. 26. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Kedves második, nem neked írtam, hanem a kérdezőnek.

A mi cicánkkal úgy volt, hogy lógatta a nyelvét és nyálzott. De amúgy más baja nem volt, evett rendesen stb.

Elvittük a dokihoz, kiderült, hogy ínygyulladása van, több fogát ki kellett húzni és kapott gyógyszert is.

És azt mondta az orvos, hogy azért lógatta a nyelvét, mert fájt az ínye. De azóta nem csinálja.

2012. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Le akarja nyalni a herédet!
2012. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!