Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem nem ugyan az a...

Csak szerintem nem ugyan az a macska van a 2 képen?

Figyelt kérdés

[link]

Bárhogy is nézem, nekem úgy tűnik, hogy nem ugyan az a macska van a 2 képen. (A másik, hogy nekem nem tűnik maine coon arcúnak sem)

Szerintetek?


2012. márc. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, valóban elég érdekes. A színét még meg lehetne magyarázni pl. vakuhasználattal, a különböző fényviszonyok között készített képek között lehetnek különbségek.

Viszont az első képen olyan más a fejénél a szőr...


Szerintem ez nem "fajtatiszta" cica, azért írták így.

Másrészről ha jól látom, ingyen elhozható.

Ha tetszik hozd el, ha nem akkor meg nem, ennyi. Esetleg elmehetsz megnézni is, vagy próbálj meg több képet kérni a cicáról, ha érdekel.

2012. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem egy sima házi macska? Am én is látok különbséget köztük.
2012. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik képen sem fajtatiszta Maine Coon látható. Inkább sima házicicák.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: a két képen nem ugyan az a cica látható. Szőrzetük színe is más(ennyire más a fényviszonyok miatt nem lehet) és nézd meg a fejüket. Ott látható a legjobban, hogy eltér a mintázat.

2012. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!