Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskákat szoktak hámmal...

Macskákat szoktak hámmal sétáltatni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Többször láttam már. Nagyon aranyosak!
2012. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen!

[link]

2012. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, ha az enyém nem akar sétálni, csak lefekszik. Már húztam előtte otthon cérnaszálat. Az után szaladt, de inkább a fekvést választja. Mivel ösztönözzem? Mert nem akarom, hogy az legyen, hogy leviszem, és húznám a járdán, hogy jöjjön... :(
2012. márc. 25. 17:04
 4/16 anonim ***** válasza:
mi találkoztunkmár sétáltatott macskával,mondjuk és jót röhögtem,amikor a kutyáimláttán felrohant a csajszi lábon és a hajában állapodott meg véresre karmolva a fejét. Tehát azért gondold meg,hogy hol.
2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
No igen, ettől tartok én is. Viszont itt a jó idő és szegénykém csak az ablakban ül és les kifelé. :(
2012. márc. 25. 17:08
 6/16 anonim ***** válasza:

A mi cicánk is vágyakozott ki, ezért kivittük sétálni.

Leginkább hazafelé akart jönni.


Kivittem a szüleimhez a kertbe, ott már mászkált. Felraktam a fára, tetszett neki.

2012. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ma mi is hámon sétáltattuk a féléves cicánkat a lakótelepi udvarban!


Először csak lapított a fűben, aztán lassacskán elkezdett szaglászni, aztán sétálgatni is!


A lényeg, hogy nem kell erőltetni! Nem úgy kell vele viselkedni, mint a kutyával!


Ki kell rakni a fűbe és hagyni, hogy saját maga fedezze fel a dolgokat. Gyakorlatilag ő vezet téged és nem te őt! Ha viszont haza szeretne menni, akkor nem kell még erőltetni! Úgy látszik nem hiányzik neki még ez!

2012. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Az előző vagyok!


Még annyi, hogyha csak feküdni szeretne kint a levegőn, akkor feküdjön!


A lényeg, hogy ne húzd őt a járdán! Az nagyon nem jó nekik és nagyon nem szeretik! Ezek után csak haza akar majd menni! Légy vele türelmes és hagyd, hogy lassan saját maga fedezze fel a kinti világot! Ha ezt egy fél órás fekvéssel kezdi, akkor kezdje úgy ! :)

2012. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia! Nem húztam a járdán! Még nem vittem le. Épp ezt szeretném elkerülni vele. Köszönöm a tanácsokat!
2012. márc. 26. 10:46
 10/16 dorcsuu ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, nagyon-nagyon türelmesnek kell lenned vele, és teljesen máshogy sétáltatnod, mint a kutyákat. Egy füves parkba, vagy olyasmi helyre vidd inkább, mint az utcára, és hagyjad, had dinduljon meg ő. Nem feltétlenül sétálnotok kell, nem is vezetned, hanem hagyni, hogy hadd mozogjon, és hadd csináljon azt, amit akar. Tényleg inkább ő vezet téged, mint te őt.
2012. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!