Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a macskát...

Hogyan szoktassam rá a macskát, hogy ne a szobába piszkítson?

Figyelt kérdés
Albérletben élek, csak egy szoba az enyém, a fürdő és a konyha közös. Van egy erkélyem, hogy vagyem rá a macskát, hogy kéretőzzön ki, ha ki kell mennie. Kitennék egy dobozt, hogy oda tudjon piszkítani.
2012. márc. 25. 18:34
 1/5 anonim válasza:

Először is kéretőzni nem igen fog, figyelned kell h. mikor szeretne "piszkolni" bár ez elég nehéz.

Maga a rászoktatás annyiból meg is oldható, hogy kiteszed a ládát benne a homokkal, ill alommal, és konkrétan beleteszed a ládába, még az orrát is bele nyomhatod.

Én ezt csináltam 10 éve a cicussal, és egészen máig 2 alkalommal "tévesztett" (abból is egyszer a virágok kárára)

Könnyebb ha a szobádba teszed a ládát, bár az némelyest...

2012. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is az orrát nyomtuk bele, lehet brutális egy kicsit, de bevált nálunk.
2012. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pisilés, vagy kakilás után rögtön kapd őt fel, és tedd az alomra. Akkor már ott fog kaparni. Dicsérd meg, hogy milyen ügyes!
2012. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az orrbelenyomás marhaság és semmi értelme nincs. A macskák ösztönösen használják az almot, elég megmutatni nekik, kiscicát egszerűen beletesszük amikor látszik hogy keresgéli a helyet ürítéshez. Egy-két alkalom után már magától oda fog menni.
2012. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Szerintem az uccsót fogom kipróbálni :D
2012. márc. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!