Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan simogassam a cicát,...

Hogyan simogassam a cicát, hogy ne rázzuk meg egymást?

Figyelt kérdés
Elektromosan feltöltődik a szőre, és gyakran megrázom (vagyis inkább megcsípem) szegénynek a füle hegyét, meg a hátát. Nem egy tragédia, de nem is esik neki jól. Nem az érdekel, hogy 'használj kesztyűt' :D. Igazából tudományosan foglalkoztat, hogy mért töltődik fel a szőre, meg hogy hogyan lehetne levezetni ezeket a kis töltéseket, mielőtt szegényt megcsípem? Köszi előre is!
2012. márc. 25. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a macsek töltődik fel,hanem te!!!

....ha műszálas zokniba mászkálsz a szőnyegen te töltődsz fel,és te csíped meg a cicát : )

2012. márc. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óó, köszönöm. :)
2012. márc. 26. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
az egyémmel is így volt télen, akkor én csak vakargattam :)
2012. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj velem is ez volt valamelyik nap, átmentem mamámhoz, ahol a macska jött volna hozzám szeretgetésért, én meg simogattam is volna, de vagy 5x megráztam a fülét, meg az orrát, úgyhogy inkább arrébbment és utána nem is engedte hogy megsimítsam :D
2012. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szegények jogosan sértődnek meg ilyenkor :-/ Nem tudom, hogyan lehet ezt elkerülni, mert ált műszálas, műanyag cuccokat ruhákat viselek, és a macsek is gyakran műanyagon ücsörög. Köszi mindenkinek, amit eddig írtatok!
2012. márc. 31. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!