Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaeledelt vegyek?

Milyen macskaeledelt vegyek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a Kitekat, Whiskas stb. kaják nem jók a cicáknak.

Tudnátok ajánlani jó márkákat?

Kérlek írjátok azt is oda, hogy hol (milyen boltban) veszitek.

És még egy kérdésem lenne: milyen gyakran adtok a cicátoknak nedves, ill. száraztápot?


2012. márc. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen árkategóriában keresel.Én mindennap adok a cicámnak szárazat és konzervet is.Olcsó kategóriában a fit+fun,MultiFit eledeleket ajánlom(Fressnapf).Ezekből nedves-és szárazeledel is létezik.Viszont a Cat Chow kb. olyan árban van mint a Whiskas és sokkal jobb.1,5 kg 1500 t körül van.Én eddig csak a Fressnapfban láttam Cat Chow-ot,de biztos máshol is van.Itt megnézheted a Fressnapf összes saját márkájú macskaeledelének árát valamint összetevőit:

[link]

2012. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az Applaws tápot szeretem, 80%-a hús, nincs teletömve gabonával, illetve Acana táp, annak is 60%-a hús és abba még gyógynövények is vannak. Én ezt szoktam. Minden nap 2X kap kaját, az egyik etetésnél csak tápot kap laktóz mentes tejjel, a második étkezés meg meleg, pl. csirkehús, máj, omlett, hal stb. A tápokat Alphazoo-ban lehet megvenni 1000 ft körüli az áruk, de érdemes nagyobb kiszerelésben venni, mert úgy olcsóbb.
2012. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A macskaeledel attol is fugg hogy van-e penzed nagyon draga kajakra(pl Acana,Royal Canin stb).

En kozepes tapot veszek,ez a Cat Chow.Nagyon szeretik a cicaim es teleg egyarban van a Wiskas-szal(ahonnan en veszek).

Szoval en a Cat Chow-t ajanlom,min. 14% hus,kb32%feherje(ezt a kajat ajanlotta a dokim).

2012. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 tévhit macskatáplálás ügyben, részletes magyarázattal, logikus érvekkel.

[link]

kérdések és válaszok:

[link]

2012. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! :)
2012. márc. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!