Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a cicám?

Miért nem eszik a cicám?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt ivartalanítva és hol elfogadja a kaját,innivalót hol meg nem. Miért van, hogy nem akar enni?
2012. márc. 27. 08:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ugyanúgy mászkál és lustálkodik.
2012. márc. 27. 08:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Én múltkor vettem a cicáimnak ilyen leárazott Whiskasos konzervet, na attól mindegyik rosszul lett, hányt és még enni sem akartak. De már jól vannak. Te nem adtál neki valami rosszat? Vagy lehet beevett valahol valamit
2012. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális egy műtét után! Ha néha eszik,akkor nincs baj! A baj az,ha egyeltalán nem eszik! Adj neki langyos tejet,ha szereti,akkor pici cukros tejet,de ezt csak most,mert a fogainak nem tesz jót! Szobahőmérsékletű joghurt,de ne gyümölcs darabosat,és persze konzervet! Ami a fogára való! Megviselte a műtét,és borult a hormonháztartása is! Ha egy-két héten belül nem javul,menj el vele egy orvoshoz!
2012. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sem cukorral, sem cukor nélkül nem lehet tehéntejet adni a cicának. A legtöbb nem tudja a tejcukrot emészteni és hasmenést kap tőle.
2012. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
NEM tehéntejet írtam,hanem langyos tejes! Amúgy 1. Nekem felnőtt cicáim vannak,mindig is voltak,egyiknek sem pusztult el a dobozos tartós tejtől! 2. amig picik voltak,kb 4-5 hónapos korukig laktóz mentes tejet vettem nekik,sima literest a tesco-ban,mert u.a. mint a cica tej! Az is csak azért cica tej,mert laktóz mentes! 3. nem tudom hány éves vagy,de régen nem vettek a macskáknak tejet,sima tehén tejet ittak,még sok esetben forralás nélkül is! És mi baja lett nekik? hancuroztak,vidámak voltak,fogták az egeret! Sokan elcseszik a macskákat,csak whiskas,meg cica tej! Utána csodálkoznak,hogy a macska nem eszik meg mást! A másik meg,hogy az egyoldalú táplálkozás miatt sokkal betegebbek lesznek! Hidd el,volt pár cicám,mindegyik egészséges,majd kicsattannak! És felváltva kapnak tápot tápot,konzervet,nyers halat,panírozásból megmaradt nyers tojást és házi kosztot! Ja,és ragyogó,gyönyörű bundájuk van a nyers tojástól!
2012. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ja,és egész télen kint voltak,de egyet sem trüsszentettek,meleg dobozos tartós tejet ittak,és sosem volt hasmenésük! Ja,de múlthéten,de akkor sem nagyon,de gondolom az a féreghajtótól volt,amit fél évente kell adni nekik,mert ez ugye elég fontos! :D:D:D:D Kis cicának negyed,fél év múlva másik negyed!
2012. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, mert vannak akik "mérget" raknak a kertjükbe, hogy ne mászkáljanak hozzá, és ne "piszkítsanak" oda. Maximum 1 nap míg megemészti.
2012. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már a kérdésem írása után másnapra semmi baja sem volt. Azóta eszik normálisan, sőt elég jól megnőtt az étvágya a kincsemnek! :) Viszont köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!