Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiu cicamat, hetfon elvittem...

Fiu cicamat, hetfon elvittem az Alacskai allatorvoshoz a Varazsfecskendobe. Letezik hogy szivbeteg lett volna?

Figyelt kérdés
Ott kellett hagynom mert egy kutyi mar altatasban volt. Amikor visszamentem, kozolte velem a doki, hogy szivbeteg volt a cicam es nem elte tul a mutetet.(hozzateszem, egy sima ivartalanitas volt a beavatkozas) aztmondta hogy minden rendben ment es a vegere elkezdte kapkodni a levegot, ujraelesztettek, a szivebe is kapott injekcoit, de mar nemtudta megmenteni...teljesen eletvidam volt, mint egy kiscica...nem ertem...egy altatas elott nem vizsgaljak meg az allatokat, hogy egeszseges-e egyaltalan??? ...
2012. márc. 28. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami a cicáddal történt :(

Sajnos minden altatásnak van kockázata.Velem is történt már ilyen és nem kívánom senkinek azt amit most érzel.

Léteznek rejtett szívbetegségek is,de én edig ahány orvosnál voltam soha egyik se csinált semmi vizsgálatot altatás elött.Tudom,hogy most keresed az okokat,hgy mért és nagyon nehéz.Idővel jobb lesz és a legjobb ha magadhoz veszel egy másik cicát aki természetesen nem az előzőt helyetesíti,mert őt nem lehet!Az orvosod igazán felhívhatott volna Téged rögtön a műtét után,remélem volt annyira korrekt,hogy nem kérte el a pénzt..

2012. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy komplett kivizsgálás nem kevés pénz, idő. Te kérheted, de az orvos magától nem csinálja meg.

Sajnos, vannak rejtett elváltozások is, amit nem lehet tudni. Ha nem bízol a dokiban, csináltass boncolást. ha orvosi hiba miatt ment el a cicád, perelhetsz. Persze, ez nem hozza vissza őt. Sajnálom.

2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ha elotte megvizsgalja akkor nem veszi eszre hogy beteg....ensem vettem eszre...de az mas mert orvos...rabiztam a cicamat es szinte belehalok hogy nincsen...
2012. márc. 28. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem boncoltasd fel, ha a dokiban tényleg nem bízol. Ha orvosi hiba volt, nyugodtan, életerősen, magabiztossággal pereld be a dokit!

Barátnőm járt így. Debrecenbe vitte a cicáját ivartalanítani. Nem volt bent a doktor úr, csak az ügyeletes. Mondta az ügyeletes, hogy gondoskodik róla, hogy a doktor úr minél hamarabb megműtse. Holnap mehet érte.

Ám gondolt egyet az ügyeletes (elég kevés tapasztalattal rendelkezett), megműtötte (!!!).

Másnap megy a barátnőm. Ismét az a pasas volt ügyeletben. Kérdezte, hogy hogy ment Fifi műtéte?

Mondja a pasas, meghalt a cica. Nem bírta a szervezete.

Kérdezi a barátnőm, hogy ki végezte a műtétet?

Én, válaszolta a pasas. Nem kellett több a barátnőmnek, ment a bíróságra, feljelentette. Megnyerte a pert, az ügyeletest kirúgták, ráadásul büntetést is kapott.

2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt.
2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem kellett kifizetni a műtétet?
2012. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:37

Hol élsz Te?

A műtétet megcsinálták, gondolom. Használtak hozzá altatót, cérnát, miegyebet. Kétlem, hogy jellemző lenne az orvosokra, hogy ne számolnák fel. Amikor kezelnek egy nagyon beteg kutyát és szegény mégis elmegy, akkor sem mondja az orvos, hogy ne fizess.

2012. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát képzeld nekem kezelték a nagyon beteg cicámat mégis meghalt és ez már érezhető volt, hogy nem fogja túlélni és az utolsó napokban a doki nem kért pénzt a gyógyszerekért.
2012. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kert penzt az orvos, aztmondta nagyon sajnalja....o mindent megtett....
2012. ápr. 10. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es,én itt élek és hiszek még a lelkiismeretben és a korrektségben,tudom naív vagyok...Volt egy kutyám aki ivartalanítás közben halt meg és az orvosom mindent megtett,de mégsem maradt életben...Egy forintot se kért,pedig hamvasztás is volt..

Most mi is műtét elött állunk és az orvosunk kért vérvizsgálatot és szívultrahangot,hogy minimális legyen az altatási kockázat..

2012. ápr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!