Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám levegővételnél...

A macskám levegővételnél nagyra tátja a száját. Nem kap rendesen levegőt? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Már kb 2 hónapja, hogy észrevettem, hogy néha levegővételkor kinyitja a száját egy kicsit. Kedden (márc. 27.) a kutyánk kicsit "megszorongatta", mivel kiszökött a cicus a házból. A cica utána hányt, meg úgy járt mint egy részeg, azt hittem meghal. De gyorsan elmúlt, máig semmi baja nem volt, csak mintha a lába még egy kicsit merev lenne. De most hogy kiengedtem, gyorsan vissza is ment a házba, és most az asztal alatt szenved, habos nyálat köpött és kb. maximumra tátja a száját, úgy vesz levegőt. Meg fog fulladni? Egyébként a cica 13 éves.
2012. márc. 29. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? A cicával ennyi minden történt és ilyen állapotban van és te ahelyett hogy azonnal vinnéd az orvoshoz itt kérdezgetsz? Eszednél vagy? Egyszerűen nem tudom megérteni mit gondolnak egyes emberek...
2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sn0wf0x ***** válasza:
Minek tartasz állatot egyáltalán? jézus....
2012. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!