Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegyek neki bolhanyakörvet?...

Dorcsuu kérdése:

Vegyek neki bolhanyakörvet? BŐVEBBEN LENT.

Figyelt kérdés
Kandúr, 9 hónapos cicusom van, és egyenlőre nincs bolhanyakörve. Mostanában elkezdett vakarózni, gyanítom, hogy kezd bolhásodni. Az a kérdésem, hogy ha ilyen állapotban veszek neki bolhanyakörvet, az használ, vagy előtte vigyem el állatorvoshoz, az ad valamit, amitől "eltüntetjük" a bolhákat, és utána vegyek nyakörvet? első cicus, légyszi segítsetek :(
2012. márc. 29. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki nyugodtan egy bolhanyakörvet, én is szoktam tenni az enyéimre.

Az egyetlen veszélye, hogy fennakad a cica a kerítésben, ezért lehet, hogy jobb lenne lefújni egy bolhairtó spay-vel.

2012. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 etkamano válasza:
Én is azt mondom nyugodtan vegyél neki bolhanyakörvet mert a bolhák pár napon belül elmenekülnek róla.Van olyan ami egy kicsit perforálva van és ha a cica fenn akadna a kerítésen elszakad de ezt már az állat kereskedésben úgyis tudni fogják ha mondod.
2012. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) Csak ha mondjuk már sok bolha van rajta, akkor is használ vagy spray-t vegyek inkább, és utána nyakörvet? Mert egyik ismerősöm azt mondta, hogy a bolhanyakörv csak megelőzésre jó :/
2012. márc. 29. 21:13
 4/4 etkamano válasza:
Az ismerősöd ezt nem jól tudja mert nem megelőzésre van a bolhanyakörv.Ha nagyon bolhás már akkor esetleg megpróbálhatsz egy fürdetést de nem biztos hogy a cica hagyja.Akkor csak tedd a nyakörvet fel neki és pár nap múlva nem lesznek hívatlan vendégek a cicus bundájában.
2012. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!