Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskámat ma ivartalan...

Nőstény macskámat ma ivartalanították. Ébredezéskor egyszer bepisilt, azt hallottam, hogy ez normális. Később lesznek ilyen vizelettartási problémái?

Figyelt kérdés
Eddig egy macskáról hallottam, hogy ivartalanítás után ilyen gondjai voltak...
2012. márc. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek ilyen gondjai.Az én lánykám is kómásan bepisilt.Szépen törölgesd/tisztítsd meg és ahogy felkel jól lesz.
2012. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem jellemző. Ez még az altató hatása miatt volt. Amint kimegy belőle, már nem ilyen gond.
2012. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazahoztuk, sokat próbálkozott, mire én hülye rájöttem, mit akar. Az alomtálcához akart menni, csak nem tudott, úgyhogy odaraktam, elég bénán, de belepisilt, és el is aludt kb. Nem lesznek a macskádnak vizelettartási problémái, ez csak az altató miatt van
2012. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok :)
2012. márc. 30. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnál is ugyanez volt. De később nem volt ilyen probléma :)
2012. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a kutyámnál volt ez,az ágyba potyogtatott egy kis kaki darabot. Nem működik ilyenkor a záróizmuk azért van ez,nem tehet róla a drága! Örülök hogy felelősségteljesen ivartalanítottad!
2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!